خانه / باتری / نمایندگی فروش باتری یو پی اس صبا

نمایندگی فروش باتری یو پی اس صبا

نمایندگی فروش باتری یو پی اس در سراسر کشور وجود دارد. مشتریان می‌توانند برای خرید باتری یو پی اس به نمایندگی فروش باتری یو پی اس مراجعه کنند و محصولات خود را با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب خریداری نمایند. کاملترین مرجع باتری یو پی اس با گارانتی معتبر و تاریخ به روز باتری یو پی اس شرکت ویرا صنعت می‌باشد.

نمایندگی فروش باتری <a href=یو پی اس صبا” class=”wp-image-619″/>

باتری ups چیست

باتری ups چیست

باتری یو پی اس یکی از اجزای بسیار مهم و حیاتی برای دستگاه یو پی اس است، بدین صورت که درصورت نبود باتری یو پی اس عملأ دستگاه یو پی اس قادر به برق رسانی در مواقعی که برق شهر قطع است را ندارد.

در واقع باتری وظیفه ذخیره انرژی را هنگامیکه برق شهر متصل است را دارد تا بتواند وقتی که برق شهر قطع شد از انرژی و یا توان ذخیره شده برای جریان ورودی مصرف کننده‌ها استفاده کند.

باتری یو پی اس همانطور که می‌دانید به دو دسته تقسیم می‌گردند: باتری یو پی اس سیلد اسید و باتری یو پی اس نیکل کادمیم، که هرکدام از این دو دسته باتری یو پی اس کاربرد خاص خودشان را دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیشنهادی می‌شود مقاله ساختار باتری یو پی اس سیلد اسید خشک را مطالعه فرمائید.

نمایندگی فروش باتری یو پی اس

نمایندگی فروش باتری یو پی اس

فروش باتری یو پی اس در آمپرهای مختلف از جمله باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷٫۵ آمپر، باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۶۵ آمپر و سایر باتری‌های یو پی اس در برندهای مختلف ایرانی و خارجی در نمایندگی فروش باتری یو پی اس مکان پذیر شده است.

فروش باتری ups در تهران شامل عرضه انواع باتری یو پی اس چینی و کره‌ای در نمایندگی فروش باتری یو پی اس نیز می‌باشد.

با خریداری محصول مورد نظر خود از نمایندگی فروش باتری یو پی اس می‌توانید محصول خود را با قیمت بسیار مناسب خریداری نمائید و از کیفیت و گارانتی آن اطمینان حاصل نمائید. بنابراین توصیه می‌شود به منظور حذف واسطه‌ها و خرید مستقیم از نمایندگی فروش باتری یو پی اس و بدون واسطه از درب شرکت تولیدی از مزیت به روز بودن تاریخ باتری یو پی اس بهره‌مند شوید.

قیمت باتری ۱۲ ولت ۴۲ آمپر ups

قیمت باتری 12 ولت 42 آمپر ups

قیمت باتری یو پی اس به آمپر باتری و برند باتری کاملأ بستگی دارد. هرچقدر آمپر باتری بالاتر باشد قیمت باتری یو پی اس بیشتر است. به عنوان مثال قیمت باتری ۱۲ ولت ۴۲ آمپر ups به نسبت قیمت باتری ۱۲ ولت ۶۵ آمپر ارزان‌تر است.

علاوه بر برند و آمپر باتری که در قیمت آن موثر است، نوع تکنولوژی ساخت باتری هم تاثیر گذار است. به عنوان مثال قیمت باتری خشک یو پی اس که جزو دسته باتری‌های سرب اسیدی است به نسبت سایر تکنولوژی‌های ساخت باتری یو پی اس مناسبتر است و طرفداران زیادی دارد. قیمت باتری ۱۲ ولت ۱۸ آمپر صبا باتری یکی از پر کاربردترین و پر مصرف‌ترین باتری یو پی اس در فروش انواع باتری یو پی اس است.

نمایندگی فروش باتری یو پی اس صبا باتری

نمایندگی فروش باتری یو پی اس صبا باتری

باتری یو پی اس صبا یکی از پر مصرفترین باتری یو پی اس می‌باشد. دلیل اینکه باتری یو پی اس صبا مشتری بسیاری دارد این می‌باشد که این محصول ساخت داخل است و به دلیل درخواست زیادی که برای این محصول وجود دارد پس فروش این محصول بالا است و شرکت تولیدی این محصول به دلیل فروش بالایی که دارد محصولات خود را با قیمت بسیار مناسبی روانه بازار می‌کند.

شرکت صبا باتری با ارائه نمایندگی در سراسر کشور توانسته مشتریان بسیاری را جذب کند. مشتریان و خریدار باتری یو پی اس صبا می‌توانند با مراجعه به نمایندگی فروش باتری یو پی اس صبا محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.

شرکت ویرا صنعت با برقراری ارتباط مستقیم با شرکت تولیدی صبا و سایر برندها مانند باتری یو پی اس هیتاکو، باتری یو پی ای لانگ، باتری یو پی اس ولتامکس، راووپاور، پاناسونیک توانست با سود کم مشتریانی را برای خود در بازار ایران به دست آورد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین برند باتری یو پی اس

بهترین برند باتری یو پی اس ایرانی و خارجی

فروش بهترین برند باتری یو پی اس را از ما بخواهید. شرکت ویرا صنعت فروشگاه …