خانه / یو پی اس / مشخصات یو پی اس توان بالا سه فاز صنعتی

مشخصات یو پی اس توان بالا سه فاز صنعتی

در مرکز فروش یو پی اس ایران می‌توانید به دنبال خرید برترین و معتبرترین برندهای تولید کننده یو پی اس توان بالا باشید. خریدار یو پی اس صنعتی می تواند انواع یو پی اس توان بالای سه فاز به سه فاز، سه فاز به تکفاز و تکفاز به سه فاز را تهیه نماید. قیمت یو پی اس توان بالا با توجه به توان خروجی و برند تولید کننده متفاوت است.

مشخصات یو پی اس توان بالا سه فاز صنعتی

انواع یو پی اس توان بالا

انواع یو پی اس توان بالا

یو پی اس توان بالا در بازار تجاری خرید و فروش ups یعنی UPS هایی با توان بیش از  ۱۰kva را شامل می‌شود.

انواع یو پی اس ها در چند دسته تقسیم می شوند اما یو پی اس توان بالا در دسته توپولوژی آنلاین قرار می گیرد یعنی یو پی اس های صنعتی توان بالا از نظر توپولوژی آنلاین هستند اما در محدوده ی بین توان ۳ تا ۱۵ کیلو ولت آمپر، مدل‌های یوپی‌اس لاین اینتراکتیو و آفلاین مجهز به ترانس اشباع در بازار موجود است.

یو پی اس صنعتی سه فاز قیمت بالایی دارد چرا که تکنولوژی پیشرفته‌ای دارد و مجموعه یو پی اس دائما در مدار است. یو پی اس توان بالا اغلب از نوع آنلاین است که خود در دو نوع مختلف تولید شده‌اند:

  • Double conversion online
  • Delta conversion online

در بازار تجاری یو پی اس، تنها نام آنلاین را می شنوید نه خبری از دلتا است نه طراحی مبدل دو برابر آنلاین.
اما تفاوت این دو طراحی در بهره وری آن ها قابل درک تر است. در طراحی یو پی اس تبدیل دلتا توان را از ورودی مستقیم به خروجی انتقال می‌دهد ابتدا با کنترل توان ورودی و جریان رکتیفایر مانع آسیب های شبکه به اجزا مختلف UPS می شود و باعث بهبود عملکرد بین یو پی اس و ژنراتور می شود.

عملکرد مثال زدنی یو پی اس آنلاین دلتا در بخش یو پی اس صنعتی سه فاز یک عیب هم دارد و آن اینکه این نوع یوپی‌اس در هر فروشگاهی قابلیت ثبت سفارش را ندارد.

خرید و استعلام قیمت یو پی اس توان بالا

خرید و استعلام قیمت یو پی اس توان بالا

یو پی اس توان بالای آنلاین در دو نوع تبدیل دلتا و تبدیل مضاعف با قیمت عالی عرضه می شود.
انواع یو پی اس توان بالا از نظر ورودی و خروجی شامل یو پی اس سه فاز به سه فاز، یو پی اس تکفاز به سه فاز و سه فاز به تکفاز را شامل می شوند.

خریدار یو پی اس در مرکز فروش یو پی اس این امکان را دارد تا برای خرید یو پی اس صنعتی سه فاز با واحد فنی شرکت مشورت نماید.

گروه بازرگانی ویرا صنعت ارائه دهنده انواع یو پی اس توان بالا می باشد. انواع یو پی اس های صنعتی سه فاز از معتبرترین برندهای جهانی، در مرکز فروش یو پی اس عرضه می شود.

برای استعلام قیمت یو پی اس ۲۰ کاوا، قیمت یو پی اس سه فاز به سه فاز، یو پی اس ۵ کاوا می توانید با بخش فروش شرکت ویرا صنعت ارتباط برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید یو پی اس برای سرور

خرید یو پی اس برای سرور کامپیوتری و شبکه و مودم

خرید یو پی اس برای سرور از آنجائیکه این تجهیزات دارای ارزش بالایی هستند و …