خانه / استابلایزر / مشخصات خرید استابلایزر تلویزیون

مشخصات خرید استابلایزر تلویزیون

استفاده از استابلایزر تلویزیون امروزه همه گیر شده است و تمام کاربران خانگی برای محافظت از دستگاه تلویزیون و همچنین سیستم صوتی خود از محافظ برق استفاده می‌کنند. در این مقاله نمونه های استابلایزر تلویزیون را به شما معرفی خواهیم کرد و شما را در خرید استابلایزر مناسب راهنمایی خواهیم کرد پس ما را تا انتهای مقاله همراهی فرمائید.

مشخصات خرید استابلایزر تلویزیون

دلیل استفاده از استابلایزر تلویزیون

دلیل استفاده از استابلایزر تلویزیون

دستگاه استابلایزر دستگاهی است که برق شهر را بسته به محدوده مشخص شده در دستگاه استابلایزر، تقویت و یا تضعیف می‌کند و ولتاژ خروجی را کاملأ عاری از هرگونه نویز و نوسان برقی به مصرف کننده منتقل می‌کند.

استفاده از تلویزیون پیشرفته و همچنین سیستم پخش صوت و یا ضبط صدا امروزه بسیار زیاد شده است و حتی در مکان های اداری از تلویزیون استفاده می‌کنند و به جرأت می‌توان گفت امروزه دیگر نمی‌توان منزلی را بدون حداقل یکی از این تجهیزات تصور کرد.

سیستم تلویزیون امروزه بسیار پیشرفته هستند و از طرفی قیمت بسیار بالایی دارند و تجهیزات الکترونیکی مانند تلویزیون و یا سیستم صوت معمولأ در برابر نوسانات برق گارانتی نمی‌گردند و اگر تلویزیون شما بر اثر نوسانات برق شهر معیوب گردند مجبور به پرداخت هزینه بابت تعمیر تلویزیون خواهید بود.

از اینرو وجود یک ولتاژ صاف و عاری از هرگونه نویز و نوسان بسیار واجب است تا هم از تجهیز الکترونیکی شما محافظت کند و هم طول عمر و صحت عملکرد آنها را تضمین کند.
برای این منظور استفاده از استابلایزر تلویزیون به شدت توصیه می‌گردد.

خرید استابلایزر برای تلویزیون

خرید استابلایزر برای تلویزیون

برای بسیاری از کاربران خانگی این سوال پیش می‌آید که آیا برای تلویزیون از استابلایزر جدا استفاده کرد و یا نه از استابلایزر خانگی برای کل مصرف کننده های خانگی استفاده کرد؟

درصورتیکه نوسانات برق شهر زیاد است پیشنهاد این است که برای کل منزل از یک استابلایزر استفاده کرد، در اینصورت تمام مصرف کننده های الکترونیکی در برابر نویزهای برق محافظت می‌گردند.

اما اگر از استابلایزر تلویزیون استفاده کنید فقط دستگاه تلویزیون و سیستم صوتی شما محافظت خواهند شد.

از نمونه استابلایزر تلویزیون موجود در بازار می‌توان به استابلایزر فاراتل اشاره نمود که در سه نوع استابلایزر فاراتل مدل Prince TV55 ، استابلایزر فاراتل مدل Prince TV75 ، استابلایزر فاراتل مدل Prince TV100 که هرکدام از آنها به ترتیب برای تلویزیون تا سایز ۵۵ اینچ ، سایز ۷۵ اینچ و سایز ۱۰۰ اینچ مناسب هستند.

برای دریافت قیمت استابلایزر تلویزیون فاراتل ، قیمت استابلایزر یخچال ، قیمت استابلایزر خانگی ، استابلایزر برای کامپیوتر و سایر مصرف کننده ها می‌توانید با کارشناسان فروش ما در این زمینه ارتباط برقرار نمائید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

استابلایزر دستگاه لیزر

استابلایزر دستگاه لیزر مخصوص تجهیزات پزشکی

استابلایزر دستگاه لیزر امروزه برای تمام دستگاه‌های لیزر بشدت توصیه می‌گردد. استابلایزر یک دستگاه تثبیت …