خانه / یو پی اس / مرکز فروش یو پی اس صنعتی سه فاز با بهترین قیمت موجود در بازار

مرکز فروش یو پی اس صنعتی سه فاز با بهترین قیمت موجود در بازار

تنوع یو پی اس صنعتی سه فاز همانند سایر ups های موجود در بازار است. یو پی اس های صنعتی بدلیل توان بالا و مصارف صنعتی خریداران خاصی دارد. یو پی اس های صنعتی سه فاز از نظر تعداد فاز ورودی و خروجی هم به چند دسته تقسیم میشود. برای خرید ارزان قیمت ترین یو پی اس صنعتی در بازار میتوانید با واحد فروش شرکت ویرا صنعت تماس بگیرید.

مرکز فروش یو پی اس صنعتی سه فاز با بهترین قیمت موجود در بازار

یو پی اس صنعتی برای بارهای سلفی، خازنی

یو پی اس صنعتی برای بارهای سلفی، خازنی

یو پی اس صنعتی سه فاز برای توان های بالاتر از ۱۰ کیلو ولت آمپر طراحی شده است البته این رنج در بعضی شرکت های تولیدی پایین تر است اما نکاتی در مورد یو پی اس صنعتی سه فاز وجود دارد. یو پی اس های صنعتی بیشتر از نوع استاندارد جهانی VFI طراحی می شوند یعنی خروجی یو پی اس مستقل از تغییرات ولتاژ و فرکانس ورودی است. که در بازار به عنوان یو پی اس های سه فاز آنلاین شناخته می شوند.

با این حال همین یو پی اس های مشخص با نام آنلاین فناوری های متفاوتی را دارا هستند که عمده تفاوت در طراحی بخش یکسو کننده می باشد. یکی از بخش های اصلی یو پی اس سه فاز یکسو کننده یا رکتیفایر نام دارد اما تفاوت طراحی رکتیفایر یو پی اس های آنلاین سه فاز در چیست؟

برخی ups های سه فاز در قسمت رکتیفایر خود شامل تعداد ۶ دیود به همراه تصحیح کننده پاور فکتور دارند، برخی دیگر با ۶ عدد تریستور عمل رکتیفایر را انجام می دهند، دو نوع طراحی دیگر وجود دارد یکی رکتیفایر با ۱۲ تریستور و دیگری با ۶ عدد IGBT که همه این موارد از سوی شرکت های تولیدی مختلف ارائه می شود.

انواع دیگر یو پی اس صنعتی سه فاز

انواع دیگر یو پی اس صنعتی سه فاز

تا بدین جا یو پی اس صنعتی سه فاز آنلاین را مورد بررسی قرار دادیم. یو پی اس صنعتی سه فاز آفلاین هم وجود دارد هر چند تعداد بسیار کمی از این نوع یو پی اس طراحی و تولید شده اند این نوع یو پی اس stand by هم نامیده می شود. این را هم بدانید یو پی اس های آنلاین توانایی عملکردی همانند یو پی اس stand by را دارا هستند با اندکی تغییرات این امر محقق می شود.

یو پی اس لاین اینتر اکتیو یا یو پی اس صنعتی سه فاز با فناوری تبدیل دلتا این دونام تجاری و استاندارد این نوع یو پی اس است. در طراحی این یو پی اس سعی شده که مزایای دو نوع قبلی را در کنار هم داشته باشند در واقع این نوع یو پی اس در خروجی خود تغییرات فرکانسی وابسته به ورودی دارد اما ولتاژ خروجی تقریبا مستقل است.

حال که آشنایی کلی و تخصصی با انواع یو پی اس صنعتی سه فاز را بیان کردیم مختصری در مورد تست های یو پی اس صنعتی سه فاز می پردازیم.

تست های یو پی اس صنعتی سه فاز

تست های یو پی اس صنعتی سه فاز

تست یو پی اس صنعتی سه فاز با بار ۲۵%، ۵۰%، ۷۵% و ۱۰۰% به صورت جدا برای بارهای خطی و غیر خطی انجام شود و آیتم های زیر یادداشت و با استاندارد ها مقایسه شود:

  • ولتاژ و جریان ورودی
  • محاسبه پاور فکتور
  • توان واقعی و توان ظاهری
  • اعوجاج هارمونیک جریان ورودی
  • ولتاژ و جریان خروجی
  • توان ظاهری و واقعی خروجی
  • اعوجاج هارمونیک ولتاژ خروجی TDHu

موارد دیگری همچون رفتار یو پی اس زیر اضافه بار و اتصال کوتاه هم از جمله تست های یک یو پی اس سه فاز صنعتی به حساب می آید. این را بخاطر داشته باشید یو پی اس ها معمولا در ۵۰% توان واقعی خود استفاده می شوند و لزوما همواره زیر بار کامل قرار نمی گیرند. و انتخاب یو پی اس ها بر اساس ۸۰ تا ۹۰ % بار کامل انجام می گیرد.

خرید انواع یو پی اس صنعتی سه فاز

خرید انواع یو پی اس صنعتی سه فاز

یو پی اس های استفاده شده در صنعت در دو نوع ورودی تک فاز با خروجی سه فاز و ورودی سه فاز با خروجی سه فاز در بازار ارائه می شود. در این مقاله به ماهیت این سوال که یو پی اس صنعتی چیست؟ پرداخته شد.

اگر به دنبال خرید یو پی اس توان بالا هستید گروه ویرا صنعت الکتریک انواع یو پی اس های صنعتی سه فاز برندهای اروپایی از جمله ایتالیایی، آلمانی و فرانسوی را می تواند با پایین ترین قیمت بازار ارائه دهد. همچنین این شرکت با حذف واسطه های ریز و درشت اقدام به فروش یو پی اس صنعتی سه فاز تولید ایران کرده است و بدین ترتیب قیمت نهایی برای مشتریان پایین تر از قیمت کف بازار تمام می شود. اگر به دنبال خرید یو پی اس سه فاز توان بالا هستید می توانید با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید یو پی اس برای سرور

خرید یو پی اس برای سرور کامپیوتری و شبکه و مودم

خرید یو پی اس برای سرور از آنجائیکه این تجهیزات دارای ارزش بالایی هستند و …