خانه / باتری / مرکز تخصصی فروش باتری ups در برندهای مختلف

مرکز تخصصی فروش باتری ups در برندهای مختلف

خرید و فروش باتری ups در بازار جهانی رو به افزایش است. قیمت ups های عرضه شده در تجارت یو پی اس به عواملی چون برند سازنده وابسته است. داد و ستد باتری ups در ایران پیشرفت چشمگیری داشته است. شرکت ویرا صنعت مرکز فروش باتری ups کره ای، باتری یو پی اس چینی هیتاکو و برندهای معتبر جهانی می باشد.

مرکز تخصصی فروش باتری ups در برندهای مختلف

مرکز فروش باتری ups

مرکز فروش باتری ups

فروش باتری ups در کنار فروش انواع یو پی اس می تواند این امکان را به خریدار یو پی اس اس بدهد تا خرید مناسب تری را انجام دهد. باتری یو پی اس چیست؟ باطری یو پی اس بخش جدایی ناپذیر ups می باشد بدین معنی که دستگاه یو پی اس بدون داشتن باتری عملأ هیچگونه کارآیی ندارد.

قیمت باطری یو پی اس بر اساس ظرفیت جریان دهی باتری مشخص می شود. نرخ تخلیه انرژی باتری هم در قیمت آن تاثیر گذار است. مثلا یک باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر می تواند ۱۰۰ آمپر در یک ساعت خروجی دهد با نرخ تخلیه ۱C، اما اگر همین نرخ تخلیه ۵C باشد این باتری ۱۰۰ آمپر توانایی دادن ۵۰۰ آمپر در ۱۲ دقیقه را دارد.

کارشناسان واحد فروش باتری ups به نکاتی از این قبیل آشنایی کامل دارند و می توانند شما را برای خرید باتری ups مناسب راهنمایی کنند.
فروش اینترنتی باتری ups توسط شرکت ویرا صنعت انجام می شود. وجود واحد فروش مجزا و واحد فنی این امکان را برای فروش باطری ups با بهترین روش فراهم می کند.

قیمت باتری ups

قیمت باتری ups

اگر برای استعلام قیمت باتری ups، قیمت ups و متعلقات آن ها به دنبال پاسخ گویی مطمئن هستید با واحد فروش شرکت ویرا صنعت تماس بگیرید. قیمت باتری یو پی اس چینی، قیمت باتری یو پی اس کره ای ارائه شده با بهترین قیمت کف بازار رقابت دارد.
به دلیل شرایط نرخ ارز در کشور قیمت دهی بصورت تلفنی ارائه می شود.

فروش باطری ups به صورت اینترنتی این امکان را به مشتری می دهد تا هم از نظر قیمت باتری هم سهولت دریافت باتری ups تجربه خوبی را پشت سر بگذارد.
قیمت باطری ۱۲ ولت ۷ آمپر در مقایسه با قیمت باطری ۱۲ ولت ۲۴ آمپر کمتر است زیرا میزان جریان دهی آن یا ظرفیت آن کمتر است.
اساسا قیمت باتری ups بر اساس ظرفیت، کیفیت و ضمانت پس از فروش آن تعیین می شود. البته در شرایط برابر از نظر جنس باتری ups و برند سازنده این امر مطرح می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین برند باتری یو پی اس

بهترین برند باتری یو پی اس ایرانی و خارجی

فروش بهترین برند باتری یو پی اس را از ما بخواهید. شرکت ویرا صنعت فروشگاه …