خانه / باتری / باتری یو پی اس / محاسبه زمان بک آپ یو پی اس به زبان ساده

محاسبه زمان بک آپ یو پی اس به زبان ساده

برای خرید یو پی اس باید دو نکته را در نظر بگیرید اول توان دستگاه یو پی اس، دوم محاسبه زمان بک آپ یو پی اس (backup ups). برای اینکه مصرف کننده ها با قطع برق تا چه مدت روشن بمانند باید محاسبه زمان بک آپ باتری یو پی اس را در دستور کار قرار دهید تا مدت زمان پشتیبانی براساس تعداد باتری و آمپر باتری یو پی اس محاسبه گردد.

محاسبه زمان بک آپ <a href=یو پی اس به زبان ساده” class=”wp-image-767″/>

توپولوژی های یو پی اس

توپولوژی های یو پی اس

آشنایی با نحوه محاسبه زمان بک آپ یو پی اس و انتخاب و محاسبه توان یو پی اس مناسب دو نکته اصلی برای خریدار یو پی اس می باشد. اما نکته مهم تر شناخت توپولوژی های یو پی اس و انتخاب توپولوژی صحیح برای یو پی اس است.

در استاندارد ارائه شده از سوی IEC سه نوع استاندارد VFI، VFD، VI تعریف شده که در بازار تجارت یو پی اس با نام های تجاری یو پی اس آنلاین، یو پی اس آفلاین و یو پی اس لاین اینتراکتیو در بازار خرید و فروش می شود. بعد از انتخاب توپولوژی مناسب می توانید به سراغ محاسبه زمان بک آپ یو پی اس یا زمان پشتیبانی بروید که در ادامه مطلب بیان شده است.

محاسبه زمان بک آپ یو پی اس به زبان ساده

محاسبه زمان بک آپ یو پی اس به زبان ساده

بعد از انتخاب یو پی اس آنلاین، آفلاین یا لاین اینتراکتیو ابتدا باید توان دستگاه یا تجهیزاتی که قرار است به یو پی اس متصل شوند را جمع کنید پس از پیدا کردن مجموع توان ها عدد بدست آمده را در یک عدد ۱٫۲ ضرب کنید تا اگر بعدا خواستید تجهیزی به سیستم برق اضطراری اضافه کنید به مشکل نخورید.

حال که توپولوژی و توان مورد نیاز یو پی اس خود را پیدا کرده اید بحث اصلی ما بوجود می آید یعنی محاسبه زمان بک آپ یو پی اس، برای حساب کردن این مدت زمان نیاز است اطلاعاتی از سیستم داشته باشید در این موقعیت با دو حالت مواجه می شوید. اول زمانی که باتری یو پی اس مشخصاتی ثابت دارد و قابلیت اضافه کردن باتری را ندارید. در این حالت تعداد باتری و آمپر ساعت باطری یو پی اس مشخص است میزان بار متصل به یو پی اس هم محاسبه کرده اید، حال از فرمول زیر محاسبه زمان بک آپ یو پی اس بدست می آید. در ادامه محاسبه جریان باتری مورد نیاز را بررسی می کنیم.

میزان بار / (تعداد باتری * آمپر باتری*۶۰*۰٫۷*۱۲) = محاسبه زمان بک آپ

محاسبه جریان باتری یو پی اس

محاسبه جریان باتری یو پی اس

محاسبه باتری یو پی اس یکی از حالت های محاسبه مدت زمان بک آپ یا backup بر حسب جریان باتری می باشد یعنی شما می خواهید باتری را پیدا کنید که فلان مدت زمان را از سیستم شما پشتیبانی کند. در ادامه می بینید که چقدر این کار ساده قابل انجام است و نیازی به نرم افزار محاسبه ups ندارید و محاسبه آنلاین ups خود را می توانید شخصا انجام دهید. برای محاسبه جریان باتری یو پی اس مورد نیاز خود از فرمول زیر استفاده کنید.

(تعداد باتری*۱۲*۶۰*۰٫۷) / (میزان بار * زمان بک آپ) = جریان باتری یو پی اس

محاسبه توان یو پی اس برای مصرف کننده‌ها

محاسبه توان یو پی اس برای مصرف کننده‌ها

محاسبه backup ups را اکنون فرا گرفته اید چه زمانی که باتری ها مشخص باشد و چه زمانی باتری ها نامشخص باشد و به دنبال باتری مناسب هستید. در واقع این دو فرمول یک الگوریتم دارند و براحتی می توانید اعدادی که در آن مشخص هستند را جا گذاری نمایید تا مجهول و خواسته شما پیدا شود.

حال شما می توانید محاسبه یو پی اس برای دوربین، یو پی اس برای تجهیزات پزشکی آزمایشگاهی و سایر دستگاه های صنعتی و خانگی را محاسبه کنید و نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید. اگر برای خرید یو پی اس و استعلام قیمت یو پی اس و باطری یو پی اس هستید می توانید با واحد فروش شرکت ویرا صنعت ارتباط برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید یو پی اس برای سرور

خرید یو پی اس برای سرور کامپیوتری و شبکه و مودم

خرید یو پی اس برای سرور از آنجائیکه این تجهیزات دارای ارزش بالایی هستند و …