خانه / یو پی اس / لیست قیمت یو پی اس آسانسور منبع تغذیه اضطراری

لیست قیمت یو پی اس آسانسور منبع تغذیه اضطراری

قیمت یو پی اس آسانسور به عوامل بسیاری بستگی دارد از جمله ظرفیت موتور آسانسور، ظرفیت کابین، نوع آسانسور و محل قرارگیری آسانسور که آیا آسانسور مسکونی است یا تجاری. برای دریافت لیست قیمت یو پی اس آسانسور می‌توانید با کارشناسان فروش ما در این زمینه تماس برقرار کنید.

لیست قیمت یو پی اس آسانسور منبع تغذیه اضطراری

منبع تغذیه اضطراری آسانسور

منبع تغذیه اضطراری آسانسور

دستگاه آسانسور امروزه جزء دستگاه های بسیار لازم و ضروری برای ساختمانها می‌باشد و از طرف مقررات ملی ساختمان استفاده از آسانسور برای ساختمانهای بالای سه طبقه واجب گردیده است.

آسانسور در واقع یک وسیله حمل و نقل افراد و یا بار در بین طبقات می‌باشد. تصور کنید هنگامیکه برق آسانسور مختل می‌گردد شخصی داخل آسانسور محبوس شود و این اتفاق بسیار استرس زا است و ممکن است سلامتی فرد را در خطر بیاندازد، مخصوصأ اینکه ممکن است آن فرد یک فرد میانسال و یا کودک باشد.

در این شرایط می‌توان بصورت دستی آسانسور را به اولین طبقه رساند اما این درصورتی ممکن است که فرد داخل آسانسور بتواند بقیه افراد را از حضور خود در داخل آسانسور آگاه کند و پس از آن با آزادسازی ترمز مکانیکی و چرخاندن چرخ دستی می‌توان آسانسور را به حرکت درآورد.

تمام این اتفاقات مستلزم زمان می‌باشد و بسیار زمان بر است. در این شرایط باید سیستم برق آسانسور به یک منبع برق اضطراری متصل گردیده باشد تا بلافاصله بعد از قطع برق، دستگاه تغذیه اضطراری وارد مدار گردد و برق مورد نیاز آسانسور را تامین کند.

برق اضطراری آسانسور می‌تواند ژنراتور و یا یو پی اس آسانسور باشد، در مقاله ای بصورت کاملأ مفصل درباره ژنراتور و یو پی اس آسانسور صحبت کرده‌ایم.

قیمت یو پی اس آسانسور

قیمت یو پی اس آسانسور

دستگاه یو پی اس دارای سه نوع تکنولوژی ساخت است:

  • آفلاین
  • آنلاین
  • لاین اینتراکتیو

یو پی اس آسانسور می‌تواند یو پی اس لاین اینتراکتیو با توان ۲kva الی ۳kva باشد. البته باید به نکاتی توجه کرد درصورتیکه خواهان قراردادن یو پی اس فقط برای مدار فرمان آسانسور هستید استفاده از یو پی اس با این تون مناسب است درصورتیکه می‌خواهید از یو پی اس برای کل برق آسانسور استفاده کنید باید از یو پی اس با توان بالاتر و از تکنولوژی یو پی اس آنلاین باتری خارجی استفاده کنید.

قیمت یو پی اس آسانسور همانطور که مشاهده کردید به تکنولوژی یو پی اس بستگی دارد به عنوا مثال قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو به دلیل اینکه از نظر تکنولوژی ساخت پایینتر از تکنولوژی آنلاین است، بسیار مناسبتر است.

در مرکز فروش یو پی اس شرکت ویرا صنعت فروش یو پی اس برای کامپیوتر ، یو پی اس ۵ کاوا  ، یو پی اس آسانسور و یو پی اس برای تمام مصرف کننده های الکتریکی عرضه می‌گردد.

برای دریافت قیمت یو پی اس آسانسور ، قیمت یو پی اس ۳kva ، قیمت یو پی اس ۲kva فاراتل با پایینترین قیمت موجود در بازار می‌توانید با کارشناسان فروش ما در این زمینه تماس برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید یو پی اس برای سرور

خرید یو پی اس برای سرور کامپیوتری و شبکه و مودم

خرید یو پی اس برای سرور از آنجائیکه این تجهیزات دارای ارزش بالایی هستند و …