خانه / یو پی اس / قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو شکل موج سینوسی

قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو شکل موج سینوسی

بهترین قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو با کیفیت مناسب را از ما بخواهید. در ابتدا امر قصد داریم شما را با انواع تکنولوژی ساخت یو پی اس آشنا کنیم و پس از آن تفاوت بین هرکدام را بیان کنیم. ما را تا انتهای مقاله همراهی فرمائید تا با انواع و اقسام یو پی اس بیشتر آشنا گردید.

قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو شکل موج سینوسی

معرفی انواع یو پی اس و ساخت تکنولوژی

معرفی انواع یو پی اس و ساخت تکنولوژی

دستگاه یو پی اس یک سیستم منبع برق اضطراری است که در هنگام قطع شدن برق، توان مورد نیاز تجهیزات مصرفی را برآورده می‌کند. این نکته را باید گفت که دستگاه یو پی اس با ژنراتور تفاوت دارد و یک تفاوت این است که دستگاه یو پی اس دارای باتری یو پی اس است و با تاخیر درحد ۲۰ میلی ثانیه انرژی الکتریکی بارهای مصرفی را تامین می‌کند.

دستگاه یو پی اس برای محافظت از تجهیزات برقی مانند دوربین، آسانسور، تجهیزات امنیتی، دیتاسنترها، تجهیزات پزشکی در برابر نوسانات و نویزهای برق شهر  استفاده می‌گردد و همچنین در شرایط قطع شدن برق متناسب با مدت زمان پشتیبانی توان تجهیزات را فراهم می‌کند.

دستگاه یو پی اس دارای سه نوع تکنولوژی ساخت است: آفلاین ، آنلاین و لاین اینتراکتیو

یو پی اس آنلاین براساس تکنولوژی تبدیل دوگانه Doble Conversion ساخته شده است و دارای شکل موج سیسنوسی می‌باشد. برق شهر دائمأ وارد دستگاه یو پی اس می‌شود و ولتاژ صاف و پایداری را به تجهیزات ارائه می‌دهد.

یو پی اس آفلاین در شرایط عادی، ورودی و خروجی دستگاه یو پی اس تنها از طریق ارتباط مستقیم است و در شرایط بحرانی خروجی یو پی اس از طریق باتری یو پی اس تامین می‌گردد.

قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو

قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو

یو پی اس لاین اینتراکتیو مانند یو پی اس آفلاین است تنها با این تفاوت که در شرایط عادی ورودی و خروجی توسط یک اتوترانسفورمر که قابلیت تنظیم دامنه ولتاژ خروجی را فراهم می‌کند متصل است.

قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو به مراتب از قیمت یو پی اس آفلاین بیشتر می‌باشد و همچنین از قیمت یو پی اس آنلاین کمتر می‌باشد.

یو پی اس لاین اینتراکتیو فقط ویژگی تنظیم ولتاژ در خروجی را دارد و امکان تنظیم فرکانس و شکل موج خروجی را ندارد بنابراین یو پی اس لاین اینتراکتیو برای بارهای حساس اصلأ مناسب نیست.

شکل موج خروجی در یو پی اس لاین اینتراکتیو شبه سینوسی و یا مربعی می‌باشد و در بعضی از یو پی اس های لاین اینتراکتیو استفاده همزمان با دیزل ژنراتور وجود دراد.

برای دریافت قیمت یو پی اس لاین اینتراکتیو ، قیمت یو پی اس آنلاین ، قیمت یو پی اس فاراتل ، قیمت یو پی اس ۲۰kva ، قیمت یو پی اس آسانسور می‌توانید با کارشناسان فروش ما در این زمینه تماس برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید یو پی اس برای سرور

خرید یو پی اس برای سرور کامپیوتری و شبکه و مودم

خرید یو پی اس برای سرور از آنجائیکه این تجهیزات دارای ارزش بالایی هستند و …