خانه / کابینت باتری / فروش کابینت باتری یو ی اس به قیمت درب کارخانه

فروش کابینت باتری یو ی اس به قیمت درب کارخانه

فروش کابینت باتری یو پی اس با ابعاد استاندارد و طراحی و تولید کابینت باتری یو پی اس برای انواع یو پی اس با ظرفیت های مختلف در دستور کار شرکت ویرا صنعت قرار گرفته است.
خرید و فروش کابینت باطری ups توسط عاملین فروش یو پی اس انجام می‌گردد. در شرکت ویرا صنعت بصورت کاملأ تخصصی به فروش کابینت باتری یو پی اس پرداخته شده است.

فروش کابینت باتری به قیمت درب کارخانه

کابینت باتری یو پی اس چیست

کابینت باتری یو پی اس چیست

دستگاه یو پی اس یک منبع برق اضطراری است و به عنوان یک پشتیبان برای برق اصلی محسوب می‌گردد. برق مصرفی دستگاه یو پی اس وقتی برق شهر قطع گردیده است توسط باتری های یو پی اس که در داخل آن تعبیه شده است تامین می‌گردد.

درصوتیکه توان مصرفی تجهیزات بزرگ باشد استفاده از یو پی اس با توان بزرگتری توصیه می‌گردد و به همین دلیل تعداد باتری های استفاده شده در آن بیشتر می‌گردد.
به همین ترتیب درصورتیکه مدت زمان پشتیبانی و یا مدت زمان بک آپ که از دستگاه یو پی اس انتظار دارید بالای ۳۰ دقیقه باشد باید از باتری با آمپرهای بالاتری استفاده کنید.

درصوتریکه تعداد و آمپر باتری ها زیاد باشد دیگر نمی‌توان آنها را در کنار دستگاه یو پی اس قرار داد بلکه باید از یک مدار قطع کننده استفاده کرد و یک سری حفاظتها استفاده کرد.

به دلیل اینکه مقدار جریان مصرفی زیاد است درصورتیکه اتصالی رخ دهد موجب صدمات زیادی می‌گردد به همین دلیل باید باتری ها را داخل یک محفظه قرار داد و ملزومات لازم را برای جلوگیری از اتصالات احتمالی در نظر گرفت.

فروش کابینت باتری یو پی اس و قیمت

فروش کابینت باتری یو پی اس و قیمت

خرید و فروش کابینت باتری یو پی اس توسط شرکت ویرا صنعت بصورت سراسری در کشور ایران انجام می‌گردد. ابعاد کابینت باتری یو پی اس بصورت استاندارد برای تعداد باتری با آمپر مشخص طراحی گردیده است و در انبار شرکت موجود می‌باشد.

از طرفی شرکت ویرا صنعت به دلیل نیازهای که در برخی از مواقع مشتریان دارد شروع به طراحی و تولید کابینت باتری با ابعاد مشخصی کرده است و دیگر مشتریان نگرانی نخواهند داشت از محلی که قرار است کابینت باتری خود را قرار دهند.

مشخصات عمومی که در اکثر کابینت باتری های یو پی اس وجود دارد به شرح ذیل است:

  • جهت دسترسی بیشتر به داخل کابینت از پانلهای متحرک استفاده شده است.
  • اسکلت بسیار محکمی دارد برای تحمل وزن بیشتر
  • برای تهویه دما در هر ۴ طرف منافذی در نظر گرفته شده است.
  • امکان قرار گرفتن کابینت باتری ها بر روی هم برای افزایش تعداد طبقات

خرید و فروش کابینت باتری با قیمت بسیار مناسب و بصورت عمده و جزعی در طبقات مختلف از جمله قیمت کابینت باتری یک طبقه ، کابینت باتری رکمونت و سایر طبقات با کارشناسان فروش ما در این زمینه تماس برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com