خانه / یو پی اس / فروش و قیمت یو پی اس دوربین مدار بسته

فروش و قیمت یو پی اس دوربین مدار بسته

برای استعلام قیمت یو پی اس دوربین مدار بسته و انتخاب مناسب ترین یو پی اس دوربین با کارشناسان ما تماس بگیرید. تمامی اطلاعات برای خرید دستگاه ذخیره برق یا یو پی اس دوربین را در دسترس شما همراهان قرار داده ایم تا بتوانید برای خرید یو پی اس دوربین بدون دغدغه تصمیم بگیرید.

قیمت یو پی اس دوربین

یو پی اس دوربین مدار بسته چیست؟

یو پی اس دوربین مدار بسته چیست؟

همان طور که می دانید یو پی اس یا منبع اضطراری برق، انرژی خود را در باتری داخلی یا خارجی ذخیره میکند تا در هنگام قطع برق مصرف کننده ها در مدار یو پی اس بدون وقفه به کار خود ادامه دهند.

یو پی اس دوربین، بسته به اینکه چند کانال خروجی دارد از نظر قیمت تمام شده متفاوت است و این به نوع نیاز شما می تواند تغییر کند.
اینکه از چند کانال یو پی اس قرار است استفاده کنید یو پی اس را برای چند دوربین و چه نوع دوربین مدار بسته در نظر گرفته اید. تمام موارد ذکر شده در انتخاب یو پی اس دوربین مدار بسته مناسب موثر است.

چرا یو پی اس دوربین مدار بسته بخریم؟

چرا یو پی اس دوربین مدار بسته بخریم؟

همه ما می دانیم خرید یو پی اس دوربین وقتی به صرفه است که هزینه ایی که پرداخت می کنیم در مقابل کارایی و قابلیت دستگاه قابل چشم پوشی باشد.
اگر گذشته با خرید یو پی اس دوربین درگیر خرید آداپتور برای هر دوربین و دستگاه DVR می شدیم و هزینه گزافی را به ما تحمیل می کرد اکنون با پیشرفت تکنولوژی، یو پی اس یا دستگاه برق اضطراری که فقط برای سیستم های جریان ضعیف طراحی و ساخته شده است در دسترس عموم قرار گرفته است یو پی اس هایی با پنج و ده خروجی با ولتاژ ۱۲ ولت DC برای مصرف کننده هایی نظیر دوربین، دستگاه DVR یا سیسم اعلان حریق یا دزدگیر یا هر سیستمی که با این ولتاژ کار می کند وجریان کمی می کشد قابل استفاده است.

قیمت یو پی اس دوربین بسته به تعداد کانال و توان اسمی آن متفاوت است.

قیمت یو پی اس دوربین

قیمت یو پی اس دوربین

می دانید قیمت یو پی اس دوربین به چه عواملی بستگی دارد؟ در این جا اشاره ای مختصر به دلایل قیمت تمام شده یو پی اس برای دوربین می پردازیم.
ابتدایی ترین علت توان اسمی یو پی اس است مورد بعدی می توانیم به تعداد خروجی یو پی اس دوربین اشاره کرد، به اینکه قابلیت افزایش یا ارتقا زمان با اضافه کردن باتری خارجی را دارد یا خیر، اینکه واقعا یو پی اس دوربین به معنای واقعی بدون وقفه و آنلاین سیستم جریان ضعیف ما را پشتیبانی می کند یا نه و چند مورد دیگر از اصلی ترین دلایل قیمت یو پی اس دوربین می باشد.

برای استعلام قیمت می توانید با کارشناسان فروش شرکت ویرا صنعت تماس حاصل نمایید.

قیمت یو پی اس برای دوربین مدار بسته

قیمت یو پی اس برای دوربین مدار بسته

دلایل موثر در قیمت یو پی اس برای دوربین مدار بسته اشاره کردیم. ویژگی های یو پی اس برای دوربین مدار بسته منجر به بازه قیمت متفاوت برای یو پی اس می شود.
اینکه خروجی منبع اضطراری بدون وقفه یا همان یو پی اس چه آمپراژی دارد چند کانال خروجی دارد ؟آیا امکان ارتقا برای خروجی ها وجود دارد؟ با اضافه کردن یک ماژول می توان در بعضی از یو پی اس های دوربین، تعداد کانال خروجی را افزایش داد.
پس در هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید البته باید اشاره کنیم ماهیت ساخته شدن و بوجود آمدن یو پی اس برای دوربین صرفا برای دفاتر اداری یا کارگاه های کوچک یا منازل با سطح امنیتی بالا برای صاحب ملک است.

اگر علاقمند به خرید یو پی اس برای دوربین های خود هستید کافی است با کارشناس فروش شرکت تماس حاصل نمایید و با استعلام قیمت روز خرید خود را به سرانجام برسانید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید یو پی اس برای سرور

خرید یو پی اس برای سرور کامپیوتری و شبکه و مودم

خرید یو پی اس برای سرور از آنجائیکه این تجهیزات دارای ارزش بالایی هستند و …