خانه / یو پی اس / فروش و قیمت یو پی اس دوربین مداربسته

فروش و قیمت یو پی اس دوربین مداربسته

یو پی اس دوربین مداربسته یکی از منابع برق اضطراری است که در شرایطی که برق شهر قطع گردیده است توان مصرفی دوربین‌ها را فراهم می‌کند و اجازه نمی‌دهد که سیستم دوربین دچار بی برقی گردد و سیستم حفاطتی بدون هیچ توقفی به کار خود ادامه می‌دهد. برای دریافت قیمت برق اضطراری دوربین مداربسته با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

فروش و قیمت یو پی اس دوربین مداربسته

راهنمای خرید یو پی اس دوربین مداربسته

راهنمای خرید یو پی اس دوربین مداربسته

در زمانی که برق دوربین مداربسته و یا سیستم حفاطتی دیگری مانند دزدگیر از کار می‌افتد می‌تواند بهترین فرصت برای سارقان باشد تا اموال شما را سرقت کنند. همچنین یکی از ترفندهای سارقان همین قطع کردن برق منزل یا هر مکان دیگری می‌تواند باشد.

در این حالت دیگر هیچگونه نظارتی روی منزل و یا مجموعه خود نخواهید داشت و عملأ هیچ ضبط تصویری هم صورت نمی‌گیرد و هزینه‌ای که بابت خریداری و نصب سیستم دوربین مداربسته CCTV کرده‌اید بیهوده بوده است.

شرکت ویرا صنعت در زمینه خرید یو پی اس دوربین مداربسته به ارائه مقاله‌ای درباره راهنمای خرید یو پی اس دوربین پرداخته است پیشنهاد می‌گردد قبل از خرید دستگاه یو پی اس مقاله مربوطه را مطالعه فرمائید.

مشخصاتی که یک دستگاه ups برای دوربین مدار بسته باید داشته باشد به شرح ذیل است:

  • دارای ابعاد کوچک برای اینکه بتوان آن را در فضای کوچکی جاسازی کرد.
  • عمر طولانی داشته باشد.
  • بهتر است برای سیستم CCTV از یو پی اس تکنولوژی آنلاین استفاده گردد البته می‌توان از تکنولوژی لاین اینتراکتیو هم استفاده کرد.

قیمت یو پی اس برای دوربین

قیمت یو پی اس برای دوربین

قیمت دستگاه یو پی اسی که برای دوربین استفاده می‌گردد به عوامل بسیاری بستگی دارد.
خریدار یو پی اس برای سیستم CCTV می‌تواند از یو پی اس دوربین مدار بسته GMK استفاده کند که قابلیت اتصال ۱ تا ۳۲ دوربین و دستگاه ضبط کننده ۴ الی ۳۲ کانال را دارد.

اما پیشنهاد شرکت ویرا صنعت این است که از یو پی اس با توان بالاتری استفاده شود که در آینده درصورتیکه تعداد دوربین بیشتر شد و یا تجهیز الکترونیکی دیگری را خواستید به دستگاه یو پی اس متصل کنید، مشکلی بابت کم بودن ظرفیت دستگاه یو پی اس نداشته باشید.

اولین عاملی که بر قیمت یو پی اس برای دوربین تاثیر می‌گذارد توان مصرفی تجهیزات می‌باشد. به عنوان مثال اگر تعداد ۴تا دوربین داشته باشید و یک دستگاه DVR یک یو پی اس ۶۰۰KVA مناسب می‌باشد.

عامل دیگر مدت زمان بک آپ می‌باشد که مشخص کننده تعداد باتری یو پی اس و آمپر باتری یو پی اس می‌باشد.

برای دریافت مناسبترین قیمت یو پی اس برای دوربین ، قیمت یو پی اس آسانسور ، قیمت یو پی اس خودپرداز و سایر تجهیزات می‌توانید هیمن حالا با واحد فروش شرکت ویرا صنعت تماس برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید یو پی اس برای سرور

خرید یو پی اس برای سرور کامپیوتری و شبکه و مودم

خرید یو پی اس برای سرور از آنجائیکه این تجهیزات دارای ارزش بالایی هستند و …