خانه / باتری / فروش باتری یو پی اس به صورت عمده و جزئی

فروش باتری یو پی اس به صورت عمده و جزئی

 باتری ها نقش بسیار مهمی در زندگی مان دارد. به اطراف خود نگاه کنید دستگاه های زیادی وجود دارد که بدون باتری از کار می افتند. با این فرض به اهمیت وجود باتری ها در زندگی روزمره ی خود پی میبریم، پس باتری ها نه تنها به عنوان منبع تغذیه بلکه پشتیبان دستگاه نیز می باشند. روزانه تکنولوژی پیشرفت های زیادی دارد. در واقع این پیشرفت ها بر مبنای مشکلات بشر است. فرض کنید سیستم دیجیتالی که متصل به منبع تغدیه ی خود، یعنی برق شهری می باشد، است. اما اگر دچار قطعی برق شود ممکن است صدمات جبران ناپذیری به سیستم وارد شود. و اینجا است که باتری یو پی اس به کمک ما می آیند.

فروش <a href=باتری یو پی اس به صورت عمده و جزئی ” class=”img-responsive aligncenter”>

قیمت روز انواع باتری یو پی اس در بازار

قیمت روز انواع <a href=باتری یو پی اس در بازار ” class=”img-responsive aligncenter”>افراد زیادی در بازار هستند که فروش باتری یو پی اس را بر عهده دارند; اما برای خرید باتری یو پی اس یکی از مهم ترین معیار ها، قیمت می باشد. قیمت باتری یو پی اس به عوامل زیادی مثل برند باتری، ظرفیت باتری، ولتاژ، توان، جریان مصرفی و … دارد و بدیهی است هر باتری که ظرفیت بالاتری داشته باشد قیمت بالاتری نیز دارد و با دانستن این عوامل متوجه می شویم که انواع باتری یو پی اس زیادی وجود دارد.

اما وقتی بحث برند و طول عمر باز می شود. هزینه ها بالاتر می آیند. باتری چیزی نیست که بتوان بدون شناخت برند و شرکت تولید کننده آن خرید انجام داد. مخصوصا باتری یو پی اس که برای برق اضطرای سیستم های دیجیتال استفاده می شود چون از این نوع باتری ها مدت زمان زیادی استفاده می شود. 

در مورد برند محصولات این جمله که هیچ گرانی بی دلیل نیست صدق می کند و معمولا برای دو محصول یکسان اما از دو برند متفاوت و دو قیمت متفاوت می توان گفت برند گران تر بهتر است چون برند معروف تر یا از مواد با کیفیت تری استفاده کرده است یا تجربه ی مشتریان ثابت کرده است که عمر این محصول بیشتر است. پس به طور کلی باتری یو پی اس ارزان یعنی کیفیت پایین تر.

خرید عمده باتری یو پی اس

خرید عمده باتری یو پی اس وقتی بحث به خرید عمده محصول خاصی می رسد بدیهی است که قیمت کاهش پیدا می کند به دو دلیل:

  • خرید زیاد برای فروشنده سود زیاد دارد پس باید تخفیف بیشتری بدهد.
  • معمولا کسانی که خرید عمده انجام می دهند واسطه ها هستند اما شما می توانید به قیمت واسطه بخرید ولی مصرف کننده باشید.

اگر قصد خرید عمده باتری یو پی اس را دارید باید بسیار هوشیارانه عمل کنید چرا که ممکن است خرید خود را از واسطه ها انجام دهید و هزینه زیادی پرداخت کنید. برای خرید عمده این باتری شما باید مستقیما از تولید کنندگان خرید خود را انجام دهید.

در ضمن تولید باتری یو پی اس در ایران نیز انجام می شود و کیفیت بالای دارد. برای خرید مستقیم از تولید کنندگان شما می توانید به لطف اینترنت به سادگی سایت های کار خانه های تولید کننده را پیدا کنید و به آنها سفارش خود را بدهید.

باتری یو پی اس چیست؟

باتری یو پی اس چیست؟ظاهر باتری یو پی اس بسیار شباهت زیادی به باتری ماشین دارد اما کارای آنها زمین تا آسمان متفاوت است. می دانیم که باتری خودرو اگر مدتی در معرض حرکت نباشد از کار می افتد در حالی که باتری یو پی اس همواره در مکان ثابتی است.

یو پی اس به معنای یک منبع تغذیه است که وقفه در خود ندارد. در واقع از این باتری ها برای برق اضطرای سیستم های کامپیوتری و موارد مشابه استفاده می شود تا قطعی برق به سیستم صدمه وارد نکند. 

یکی دیگر از کاربرد باتری یو پی اس این است که وقتی برق شهری به سیستم ها متصل می باشد این باتری در مدار نقش خاصی دارد و به عنوان مصرف کننده وارد مدار شده است و وظایف خاصی مثل تثبیت و تنظیم برق شبکه و نویزگیری را بر عهده دارد.

اما وقتی برق شهری قطع شود دیگر در مدار یک منبع تغدیه به حساب می آید تا زمان کافی برای ذخیره اطلاعات مهم و خاموش کردن ایمن سیستم ها را مهیا کند.


عوامل موثر در انتخاب باتری مناسب

عوامل موثر در انتخاب باتری مناسب اما چگونه در میان انبوه باتری ها یک باتری مناسب انتخاب کنیم؟ برای انتخاب بهترین مورد باید شرایط مورد نیاز خود را بسنجیم مثل مقدار جریان، توان، ولتاژ، و حتی طول عمر انتظار ما از باتری و بودجه ای که برای خرید این باتری داریم.

این باتری ها علاوه بر وظیفه ای که گفته شد وظایف دیگری نیز می توانند انجام دهند مانند پایدار کردن جریان برق و موارد این چنینی قبل از خرید باید از خودمان بپرسیم آیا ما به این ویژگی های اضافی نیاز داریم یا خیر.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین برند باتری یو پی اس

بهترین برند باتری یو پی اس ایرانی و خارجی

فروش بهترین برند باتری یو پی اس را از ما بخواهید. شرکت ویرا صنعت فروشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید