خانه / استابلایزر / علت تفاوت قیمت استابلایزر رله ای ، سروو موتوری

علت تفاوت قیمت استابلایزر رله ای ، سروو موتوری

استابلایزر رله ای چیست؟ قیمت استابلایزر رله ای چگونه تعیین می شود؟ برای خرید استابلایزر برندهای معتبر بازار از جمله استابلایزر فاراتل، استابلایزر فاران، استابلایزر تکام می توانید با واحد فروش شرکت ویرا صنعت ارتباط برقرار کنید. انواع استابلایزر تک فاز و استابلایزر سه فاز برای واحد های صنعتی و مصارف خانگی به فروش می رسد.

علت تفاوت قیمت استابلایزر رله ای، سروو موتوری

قیمت استابلایزر رله ای چگونه تعیین می شود؟

قیمت استابلایزر رله ای چگونه تعیین می شود؟

قیمت استابلایزر رله ای بر اساس فاکتورهایی مشخص و تعیین می شود. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که استابلایزر رله ای چیست؟ اگر تا کنون همراه ما نبوده اید باید خدمتتان عرض کنیم که استابلایزر رله ای یکی از انواع استابلایزر می باشد که اساس کاری بر پایه ترانس برق و رله ها دارد.

خود استابلایزر رله ای دو دسته می شود، استابلایزر رله ای خطی و استابلایزر رله ای مرحله ای. قیمت استابلایزر رله ای را می توان بر اساس نوع رله هایی که در آن استفاده می شود و جنس سیم مسی که در آن استفاده می شود قیمت گذاری کرد، البته طراحی مدارات حفاظتی و استفاده از کلید های حفاظتی در تعیین قیمت استابلایزر رله ای هم موثر است.

استابلایزر سروو موتوری برای مصارف حساس

استابلایزر سروو موتوری برای مصارف حساس

قیمت استابلایزر رله ای از مدل استابلایزر سروو موتوری ارزانتر است اما دلیل به کار آمدی و ناکار آمدی هیچ کدام نیست بلکه هر کدام مورد مصارف خودش را دارد. برای خرید استابلایزر باید انواع استابلایزر را بشناسید نحوه عملکرد انواع استابلایزر را به دقت بررسی کنید.

همان طور که می دانید استابلایزر کار تثبیت یا تصحیح ولتاژ را انجام می دهد. استابلایزر سروو موتوری با توجه به ساختار سرعت تصحیح ولتاژ بهتری دارد و برای مصارف حساس توصیه می شود. هر چند این را باید در نظر داشته باشید هزینه تعمیر استابلایزر رله ای از استابلایزر سروو موتوری کمتر است. در مقابل طول عمر استابلایزر سروو موتوری بیشتر است.

تاثیر رله ها در قیمت استابلایزر رله ای

تاثیر رله ها در قیمت استابلایزر رله ای

قیمت استابلایزر رله ای به رله استفاده شده در استابلایزر مرتبط است. شناخت انواع استابلایزرهای مورد استفاده در صنعت برق می تواند به شما برای خرید حرفه ای کمک کند. انواع رله ها عبارتند از :

  • رله ی الکترومکانیکی که خود شامل رله القایی و رله پیستونی می شود. رله القایی که در استابلایزر سروو موتوری استفاده می شود شبیه به یک موتور تکفاز عمل می کند.
  • رله ی استاتیکی SSR که دارای برد الکتریکی و مدارات مجتمع می باشد.
  • رله ی دیجیتال که در تجارت استابلایزر معروف به استابلایزر میکروپروسسوری می باشد.

رله در واقع یک تصمیم گیرنده است که باعث کنترل مدارات استابلایزر می شود. ورودی ها به رله ها برای تصمیم گیری می تواند ولتاژ، جریان، فرکانس باشد و این را بدانید روش های پیدا کردن خطا در رله ها یا تصمیم گیری در رله ها متفاوت است.

بدین گونه است که قیمت استابلایزر رله ای، سروو موتوری یا میکروپروسسوری بخاطر رله های استفاده شده در آن ها متفاوت می باشد. قطعا کیفیت ساخت رله ها و طول عمر رله ها از چشم شما خریدار استابلایزر نباید پنهان بماند.

استعلام قیمت استابلایزر رله ای، سروو موتوری و میکروپروسسوری

استعلام قیمت استابلایزر رله ای، سروو موتوری و میکروپروسسوری

برای دریافت قیمت استابلایزر تک فاز و استابلایزر صنعتی سه فاز از معتبر ترین برندهای بازار می توانید با مدیریت واحد فروش شرکت ارتباط برقرار کنید. شرکت ویرا صنعت با خرید مستقیم از تولید کننده استابلایزر می تواند مناسب ترین قیمت استابلایزر را به خریداران ارائه دهد.

شرکت ویرا صنعت به طور اختصاصی فروش استابلایزر فاران، استابلایزر فاراتل و استابلایزر تکام را با بهترین قیمت روز بازار انجام می دهد. کارشناسان واحد فروش شرکت برای ثبت خرید و مشاوره به شما برای خرید بهتر در دسترس شما هستند. با ثبت خرید استابلایزر به صورت اینترنتی یا تلفنی می توانید همکاری خود را با ما آغاز کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع استابلایزر

مشخصات و کاربرد انواع استابلایزر و ویژگی آنها

در این مقاله به معرفی انواع استابلایزر و ویژگی و مشخصات هرکدام می‌پردازیم تا خریدار …