خانه / یو پی اس / عرضه یو پی اس های فاراتل به قیمت کارخانه

عرضه یو پی اس های فاراتل به قیمت کارخانه

یو پی اس های ساخت شرکت فاراتل در سری های مختلفی به بازار یو پی اس عرضه شده است. سری یو پی اسsdc، سری یو پی اس dss فاراتل، یو پی اس های فاراتل سری کادیلاک و سری جدید لیفت یو پی اس فاراتل و سری قدیمی تر یو پی اس SSP و ونوس فاراتل از انواع یو پی اس های تولید کارخانه فاراتل می باشند.

عرضه یو پی اس های فاراتل به قیمت کارخانه

یو پی اس های فاراتل

یو پی اس های فاراتل

یو پی اس های فاراتل در انواع و اقسام مختلف با سری اسم های تجاری مختلفی در تجارت یو پی اس عرضه می شوند. در دنیای تجارت یو پی اس اسامی تجاری با اسامی استاندارد متفاوت است. سری یو پی اس های آنلاین فاراتل با نام یو پی اس sdc معرفی شده اند. قیمت یو پی اس  فاراتل ۳ کاوا سری sdc در بازار امروز نزدیک به هفت میلیون تومان می باشد.

از همین سری یو پی اس فاراتل ۱۵۰۰، ۲۰۰۰ و ۶۰۰۰ ولت آمپر موجود می باشد که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند و قابلیت نصب به صورت رکمونت، ایستاده را دارا هستند. یو پی اس sdc از سری یو پی اس های فاراتل معرف smart double conversion یعنی تکنولوژی هوشمند آنلاین می باشد.

سری یو پی اس های دیگر فاراتل

سری یو پی اس های دیگر فاراتل

در عنوان قبلی سری یو پی اس sdc از یو پی اس های فاراتل را به شما خریدار محترم معرفی کردیم در ادامه گریزی به سایر سری تولیدات یو پی اس فاراتل می پردازیم.

سری یو پی اس DSS فاراتل که از تکنولوژی لاین اینتراکتیو در ساخت آن ها استفاده شده است از ویژگی های این سری یو پی اس فاراتل بدون ترانس بودن در قسمت رکتیفایر و استفاده از IGBT در مدارات تبدیل می باشد.

مدل دیگر از یو پی اس های فاراتل سری یو پی اس کادیلاک می باشد تکنولوژی هوشمند DSP و استفاده از IGBT علاوه بر این تکنولوژی ساخت آنلاین در این سری مشاهده می شود. سری یو پی اس های فاراتل شامل یو پی اس SSP، یو پی اس ونوس و یو پی اس LIFT فاراتل می باشند.

قیمت یو پی اس های فاراتل

قیمت یو پی اس های فاراتل

یو پی اس های فاراتل نسبت به سایر برندهای معتبر ایرانی دارای ارزش گذاری بیشتری هستند فاراتل در تجارت یو پی اس به عنوان برند معتبر شناخته شده است. بسیاری از خریداران یو پی اس به دنبال خرید از همین برند هستند. به عنوان مثال قیمت یو پی اس فاراتل ونوس ۱۳۰۰ ولت آمپر در مقایسه با نمونه های مشابه از برندهای دیگر قیمت بالاتری دارد و در حدود دو و نیم میلیون تومان می باشد.

این سری یو پی اس رومیزی ونوس مناسب کامپیوترهای شخصی می باشد. برای خرید یو پی اس ۵۰۰ وات باید به سراغ یو پی اس خارجی رفت زیرا فاراتل یو پی اس با این توان تولید نمی کند. از معتبرترین تولید کنندگان یو پی اس ۵۰۰ وات در بازار شرکت APC می باشد.

قیمت یو پی اس فاراتل ۳ کاوا بستگی به تکنولوژی ساخت متفاوت است. در مجموع یو پی اس های آنلاین گرانتر از یو پی اس های لاین اینتر اکتیو می باشند.

عرضه یو پی اس های فاراتل به قیمت کارخانه

عرضه یو پی اس های فاراتل به قیمت کارخانه

برای دریافت لیست قیمت یو پی اس فارتل ۱۲۵۰ ،قیمت یو پی اس فاراتل ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۶۰۰۰ و یو پی اس های فاراتل با توان های بالاتر می توانید با واحد فروش شرکت ویرا صنعت ارتباط برقرار کنید. گروه مهندسی ویرا صنعت با خرید مستقیم یو پی اس مورد نیاز شما از تولید کننده اصلی این توانایی را دارد تا قیمت مناسب تری نسبت به قیمت های روز بازار را عرضه کند.

از این رو یو پی اس های فاراتل را با ضمانت پس از فروش و قیمت مناسب مصرف کننده به فروش می رساند. اگر تا کنون تجربه همکاری با این گروه را نداشته اید این فرصت را از دست ندهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید یو پی اس برای سرور

خرید یو پی اس برای سرور کامپیوتری و شبکه و مودم

خرید یو پی اس برای سرور از آنجائیکه این تجهیزات دارای ارزش بالایی هستند و …