خانه / استابلایزر / عرضه استابلایزر سه فاز خانگی قیمت مناسب

عرضه استابلایزر سه فاز خانگی قیمت مناسب

استابلایزر سه فاز خانگی یک دستگاه ها تثبیت کننده ولتاژ است که برای جلوگیری از نوسانات داخل برق شهر مورد استفاده قرار می‌گیرد. استابلایزر برای خانه از دو نوع استابلایزر تک فاز و استابلایزر سه فاز استفاده می‌شود. در این مقاله به شما یاد خواهیم داد که از کجا بدانید استابلایزر سه فاز برای خانه مناسب است یا استابلایزر تکفاز.

عرضه استابلایزر سه فاز خانگی قیمت مناسب

دلیل استفاده از استابلایزر

دلیل استفاده از استابلایزر

همانطور که می‌دانید امروزه برق یکی از ارکان اصلی برای زندگی است و اختراع برق بزرگترین دستاورد بشر بوده است. از طرفی از همان ابتدا تولید برق تمام جهان درگیر نوسانات شدید برقی بوده‌اند و همیشه از آن رنج می‌بردند.

دلیل رنج بردن این بوده است که در برق شهر نوساناتی وجود دارد که منجر به سوختگی و یا معیوب شدن تجهیزات برقی می‌گردند و گاهأ ممکن است نوسانات داخل برق شهر اصلأ به چشم دیده نشوند ولی همان نوسانات و نویزها آسیب جدی به دستگاه ها وارد می‌کنند.

این اتفاق ممکن است در سال فقط یکبار رخ دهد اما همان یکبار باعث می‌گردد به تجهیزات برقی داخل منزل، شرکت ها، دستگاه‌های برقی کارخانجات ها و یا حتی کامپیوتر شخصی شما آسیب وارد گردد.

به همین دلیل بشر به این فکر افتاد که دستگاهی را تولید کند تا نوسانات و نویزهای داخل برق شهر را حذف کند و ولتاژ صاف و پایداری را به مصرف کننده منتقل کند.

دستگاه استابلایزر همان دستگاه تثبیت ولتاژ است که برای جلوگیری از سوختگی تجهیزات برقی در برابر نوسانات و نویزهای برق شهر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فروش انواع استابلایزر سه فاز خانگی

فروش انواع استابلایزر سه فاز خانگی

باید به این نکته توجه کرد که استابلایزر یا همان ترانس تقویت برق دستگاهی است که ولتاژ را تثبیت می‌کند و افزایش و یا کاهش ولتاژ را در برق شهر جبران می‌کند، بنابراین برای خرید یک استابلایزر با عملکرد مناسب باید راهنما خرید استابلایزر را مطالعه فرمائید تا بتوانید یک استابلایزر مناسب برای خانه و یا هر محل دیگر خریداری نمائید.

استابلایزر در سه تکنولوژی متفاوت ساخته و تولید می‌گردد:

  • استابلایزر رله ای
  • استابلایزر سروو موتوری
  • استابلایزر میکروپروسسوری

علاوه بر تکنولوژی ساخت، دستگاه استابلایزر براساس فاز توان مصرفی هم به دو نوع استابلایزر تک فاز و استابلایزر سه فاز تقسیم بندی می‌گردند.

استابلایزر برای خانه بسته به اینکه کنتور شما چند آمپر است و برق مصرفی آن چند فاز است از استابلایزر تک فاز خانگی و یا استابلایزر سه فاز خانگی استفاده می‌کنند.

برای دریافت قیمت استابلایزر خانگی فاراتل ، بهترین برند استابلایزر خانگی ، استابلایزر سه فاز امگا و سایر برندهای ایرانی و خارجی با بهترین قیمت موجود در بازار کافیست با کارشناسان فروش ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع استابلایزر

مشخصات و کاربرد انواع استابلایزر و ویژگی آنها

در این مقاله به معرفی انواع استابلایزر و ویژگی و مشخصات هرکدام می‌پردازیم تا خریدار …