خانه / کابینت باتری / ظرفیت هر کابینت باتری یو پی اس

ظرفیت هر کابینت باتری یو پی اس

کارآیی کابینت باتری یو پی اس چیست؟ کابینت باتری‌ها محفظه‌های فلزی، همراه با فیوز و فن های تهویه هوا، برای حفاظت از باتری ها هستند. طراحی و تولید کابینت باتری با بهترین قیمت انجام میشود. ابعاد کابینت باتری براساس ابعاد استانداردی در بازار موجود است. انواع کابینت باتری یک طبقه، دو، سه، چهار طبقه و رک باتری موجود است.

ظرفیت هر کابینت باتری یو پی اس

کابینت باتری یو پی اس

کابینت باتری یو پی اس

کابینت باتری چیست؟ کابینت باتری یو پی اس یک محفظه فلزی برای محافظت از باتری ها است و جهت بالا بردن سطح ایمنی در محیط های مختلف صنعتی و اداری استفاده می شود. خریدار یو پی اس مجهز به باتری های خارجی باید یک عدد کابینت باتری مناسب تهیه نماید.

کابینت باتری مناسب چه ویژگی هایی دارد؟
ابعاد کابینت باتری، ظرفیت آن، وزن قابل تحمل در هر طبقه و امکان تهویه هوا در کابینت باتری از شاخص ترین مواردی است که باید در هنگام خرید کابینت باتری یو پی اس دقت نمایید.

خریدار کابینت باتری می تواند با رعایت همین موارد، بهترین خرید ممکن را داشته باشد. اما در مورد ابعاد کابینت باتری و ظرفیت کابینت باتری یو پی اس در ادامه مطلب مهمی را خدمت شما عرض می کنیم.

ظرفیت هر کابینت باتری یو پی اس

ظرفیت هر کابینت باتری یو پی اس

ظرفیت و ابعاد کابینت باتری یو پی اس رابطه مستقیمی دارد. ابعاد کابینت باتری یو پی اس ارائه شده از سوی فروشگاه های مختلف ابعاد خارجی است ولی شما به ابعاد داخلی کابینت باتری احتیاج دارید پس در این مورد دقت داشته باشید.

ظرفیت کابینت باتری یو پی اس با توجه به باتری یو پی اس های استاندارد تخمین زده شده است. در ادامه ظرفیت کابینت باتری های مختلف را بررسی می کنیم.

کابینت باتری سه طبقه استاندارد ظرفیت جا دهی، ۹ باتری ۱۰۰ آمپر، ۱۶ باتری ۴۲ آمپر و ۳۲ باتری ۱۸ آمپر را دارا می باشد.

برای هر کابینت باتری استانداردی چنین داده هایی وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در بخش فروش کابینت باتری ارتباط برقرار نمایید.

فروش کابینت باتری یو پی اس

فروش کابینت باتری یو پی اس

تولید کابینت باتری یو پی اس توسط شرکت های مختلفی انجام می شود اما با این حال بازار این محفظه های فلزی بسیار نوسان دارد.

فروش کابینت باتری فاراتل، کابینت باتری تکام و سایر برندهای معتبر توسط گروه ویرا صنعت با قیمت عالی انجام می شود. خریدار یو پی اس می تواند در مرکز فروش یو پی اس، باتری یو پی اس و کابینت باتری مورد نیاز خود را به سادگی و با آرامش خاطر تهیه نماید.

خرید کابینت باتری UPS از تولید کننده اصلی این امکان را برای شما فراهم می کند تا با اطمینان بیشتری خرید خود را انجام دهید همچنین در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

جهت خرید و استعلام قیمت کابینت باتری یو پی اس در ابعاد مختلف، یک طبقه، دو طبقه، سه طبقه، چهار و پنج طبقه با همکاران ما در بخش فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com