خانه / یو پی اس / راهنمای خرید یو پی اس سه فاز

راهنمای خرید یو پی اس سه فاز

یو پی اس سه فاز چگونه عمل می کند؟ آیا خرید یو پی اس سه فاز برای مصرف کننده های تک فاز قابل استفاده است؟ خرید و فروش یو پس اس سه فاز با بهترین قیمت کف بازار توسط شرکت ویرا صنعت انجام می‌شود. پاسخ به این سوالات را در مقاله امروز بهش پرداخته شده. خرید یو پی اس سه فاز را پس از مطالعه راهنمای خرید یو پی اس ۳ph انجام دهید.

راهنمای خرید یو پی اس سه فاز

یو پی اس سه فاز

یو پی اس سه فاز

امروزه با پیشرفت صنایع بزرگ و کوچک و دایر شدن بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ، انرژی الکتریکی بسیار با اهمیت شده است و با توجه به شدید شدن رقابت در صنایع و روند رو به پیشرفت تولید در تمام عرصه ها، استفاده از برق اضطراری برای پیشی گرفتن از رقبا در اولویت کاری بسیاری از صنایع خرد قرار گرفته است.
پیشنهاد گروه فنی ما استفاده از یو پی اس با توجه به مصرف کننده می باشد. اگر مشترک برق سه فاز هستید یو پی اس سه فاز اگر مشترک برق تکفاز هستید یو پی اس تکفاز استفاده کنید.  

یو پی اس آنلاین سه فاز به سه فاز برای مصارفی چون تجهیزات پزشکی، صنعتی، دستگاه های برش CNC، دیتا سنترها استفاده می شود. در صورت استفاده از یو پی اس سه فاز برای تجهیزات تک فاز توازن بارها در هر فاز را محاسبه کنید اگر نمی توانید با یک کارشناس جهت این کار مشورت کنید.

راه اندازی یو پی اس سه فاز

راه اندازی یو پی اس سه فاز

در نصب یو پی اس سه فاز بر خلاف یو پی اس تکفاز دقت عمل در نصب و عملیات کابل کشی و اتصالات و همچنین  حفاظت دستگاه بسیار مهم است. یو پی اس سه فاز بهره عملکرد در حدود ایده آل را دارد. درباره یو پی اس سه فاز این را بدانید استفاده از هر سه فاز و تعادل و پخش بار برای سه فاز بسیار مهم می باشد در هنگام نصب باتری ها و یو پی اس در این مورد دقت کافی را به خرج دهید و تا جای ممکن از کسانی استفاده کنید که سابقه این کار را داشته باشند.

این را بخاطر داشته باشید در صورت بهره برداری از یو پی اس سه فاز با توان بیش از ۴۰ کاوا از یک راه انداز نرم در مسیر باتری به مصرف کننده استفاده کنید تا جریان ناگهانی یا جریان ضربه به مصرف کننده الکتریکی شما وارد نشود.
اگه از باتری های مناسبی استفاده کنید یو پی اس سه فاز کارش را به نحو احسن در زمان شارژ انجام می دهد و در صورت قطع برق باتری ها قادر هستند برق مورد نیاز ماشین آلات صنعتی شما یا تجهیزات حساس شما را برای مدت محدود تامین کنند.

یو پی اس سه فاز صنعتی

 یو پی اس سه فاز  صنعتی

قیمت یو پی اس سه فاز بسیار بیشتر از یو پی اس تکفاز است. یو پی اس سه فاز بیشتر مصارف صنعتی دارد و برای توان های بالا استفاده می شود. دستگاه UPS سه فاز بهره وری بسیار خوبی دارد و در مقابل ولتاژ های ناگهانی برق دستگاه های شما را حفاظت می کند. همین طور در هنگام BLACKOUT یا قطع سراسری برق بدون هیچ خللی برق مورد نیاز دستگاه های شما رو تامین می کند.
استفاده از باتری های مناسب با قدرت شارژ و دشارژ خوب و طول عمر بالا برای یو پی اس سه فاز بسیار با اهمیت است اینکه چه باتری ای برای یو پی اس سه فاز خود تهیه کنید. پیشنهاد ما باتری های سرب اسید است که در دو نوع باتری خشک و باتری تر در بازار موجود است و این امکان را برای شما فراهم می آورد.

در صورت استفاده از باتری سرب اسید نکات ایمنی مربوط به آن را رعایت نمایید. یو پی اس سه فاز قادر است با پشتیبانی باتری ها برق خروجی سه فاز ۳۸۰ ولت را با شکل موجی نسبتا تمام سینوسی در اختیار شما قرار دهد. با ذکر این محاسن مشخص است یو پی اس سه فاز چقدر مقرون به صرفه است.

خرید یو پی اس سه فاز

خرید یو پی اس سه فاز

همان طور که می دانید یو پی اس تکفاز برای لوازم خانگی و در کل لوازم توان پایین استفاده می شود و از این رو برای خرید یو پی اس تکفاز معمولا فقط به توان مصرف کننده نگاه می شود اما برای خرید یو پی اس سه فاز علاوه به توان مصرف کننده به خروجی یو پی اس هم توجه می شود. یو پی اس های سه فاز در دو نوع ورودی سه فاز خروجی تک فاز و ورودی سه فاز و خروجی سه فاز هستند.پس در خرید یو پی اس به این گزینه هم دقت نظر داشته باشید.

مورد دیگر درجه حفاظت یو پی اس  می باشد درجه حفاظت یا IP را می شناسید که شامل یک عدد دو رقمی است که برای درجه حفاظت هر دستگاه در مقابل آب و رطوبت و گرد و غبار بیان می شود. لازم به ذکر است گروه فنی شرکت ویرا صنعت آماده است شما را برای رساندن به خرید مطلوب همراهی کند برای این کار با شماره تلفن واحد فروش ارتباط برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید یو پی اس برای سرور

خرید یو پی اس برای سرور کامپیوتری و شبکه و مودم

خرید یو پی اس برای سرور از آنجائیکه این تجهیزات دارای ارزش بالایی هستند و …