خانه / یو پی اس / خرید یو پی اس برای سرور کامپیوتری و شبکه و مودم

خرید یو پی اس برای سرور کامپیوتری و شبکه و مودم

خرید یو پی اس برای سرور از آنجائیکه این تجهیزات دارای ارزش بالایی هستند و حاوی اطلاعات بسیار مهمی هستند، یک امر بسیار مهم تلقی می‌گردد. امروزه قطعی برق، نوسانات و نویزهای داخل برق شهر در بیشتر نقاط دیده می‌شود و این نوسانات برای تجهیزات الکتریکی بسیار ناگوار است و باعث می‌گردد که به تجهیزات صدمه جدی وارد گردد.

خرید یو پی اس برای سرور کامپیوتری و شبکه و مودم

یو پی اس مخصوص اتاق سرور و تجهیزات شبکه

یو پی اس مخصوص اتاق سرور و تجهیزات شبکه

منبع برق اضطرای (UPS) به منظور تامین برق بدون وقفه در مواقعی که بی نظمی و ناپایداری در برق شهر به وجود بیاید مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع این دستگاه برای تامین برق بصورت پیوسته و با کمترین زمان ممکن طراحی شده است و برای کاربردهای بسیار مهم مانند مراکز دیتاسنتر، اتاق سرور، تجهیزات شبکه، تجهیزات پزشکی استفاده می‌گردد.

افزایش و کاهش شدید ولتاژ و همچنین تنشهایی که در برق شهر وجود دارد می‌تواند باعث از بین رفتن اطلاعات حیاتی و همچنین آسیب رساندن به تجهیزات شبکه گردد که این امر می‌توانند هزینه های گزافی را به کسب و کار شما و همینطور تجهیزات شما وارد کند.

یو پی اس دارای سه نوع تکنولوژی ساخت می‌باشد: آفلاین ، آنلاین و لاین اینتراکتیو

Ups آفلاین همانطور که از اسمش مشخص است یو پی اس خارج از خط است و در این نوع از یو پی اس ها شکل موج خروجی بصورت کاملأ سینوسی نیست و این شکل موج ممکن است به سرور صدمه برساند.

در مقاله دیگری درمورد راهنما خرید یو پی اس برای سرور صحبت کرده‌ایم، درصورتیکه خواهان اطلاعات بیشتر هستید مقاله مربوط به انتخاب یو پی اس سرور را مطالعه فرمائید.

خرید یو پی اس برای سرور کامپیوتری

خرید یو پی اس برای سرور کامپیوتری

برای خرید یو پی اس برای سرور باید به نکاتی توجه کرد.
اولین نکته ای که باید به آن توجه کرد نوع دستگاه یو پی اس است. یو پی اس لاین اینتراکتیو درصورتیکه دارای مدار تثبیت ولتاژ باشد و خروجی کاملأ سینوسی داشته باشد برای سرور و تجهیزات اتاق سرور مناسب می‌باشد.

هرچند که اکثر سرورها بخصوص سرور HP دارای مدار محافظی است که اجازه ورود نویزها و نوسانات را به داخل سرور نمی‌دهد اما بازهم پاور سرور در معرض خطر است.

برای اینکه بتوانید از سرور در برابر تمام بحران های برقی از جمله نویز روی خط، تغییرات زودگذر کلیدزنی، اعوجاج های هارمونی و تغییرات فرکانس محافظت کنید باید از یو پی اس آنلاین با تکنولوژی Double Conversion استفاده کنید.
این تکنولوژی یو پی اس در تمام شرایط برق شهر را بازسازی می‌کند و یک برق پایداری را در خروجی دستگاه یو پی اس تولید می‌کند.

از مواردی دیگری که باید برای خرید یو پی اس برای سرور به آن توجه کرد کیفیت دستگاه یو پی اس است. بازهم به دلیل اینکه تجهیزات اتاق سرور تجهیزات حیاتی هستند باید از یو پی اس با برند معتبر برای آن استفاده کرد.

شرکت ویرا صنعت عرضه کننده انواع یو پی اس سرور ، یو پی اس آسانسور ، یو پی اس دوربین ، یو پی اس آنلاین ، یو پی اس صنعتی ، یو پی اس خودپرداز و سایر یو پی اس ها در سراسر ایران می‌باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

یو پی اس آنلاین فاراتل

فروش یو پی اس آنلاین فاراتل سری SDC

یو پی اس آنلاین فاراتل در سری های مختلف ساخته و تولید می‌گردد. محصولات فاراتل …