خانه / یو پی اس / خرید و فروش ups آسانسور های آپارتمانی

خرید و فروش ups آسانسور های آپارتمانی

ups آسانسور به دلیل اینکه استفاده از آسانسور در تمام مکان‌های خانگی، تجاری، بیمارستان‌ها رواج پیدا کرده است، یک امر غیرقابل اجتناب شده است.

امروزه طبق آیین نامه ساختمانی و مقررات سازمان ملی تعبیه آسانسور در ساختمان‌های بالای ۳ طبقه ضروری شده است همچنین به دلیل سهولت کار کردن با آن افراد تمایل استفاده از آن را دارند.

خرید و فروش ups آسانسورهای آپارتمانی

استفاده از ups آسانسور یا ژنراتور

استفاده از ups آسانسور یا ژنراتور

ژنراتور دستگاهی است که با سوخت فسیلی کار می‌کند و به وسیله انرژی مکانیکی که از این سوخت فسیلی حاصل می‌شود آنرا به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند.
پس خود دستگاه به خودی خود انرژی الکتریکی تولید نمی‌کند بلکه انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند و برق را به عنوان خروجی سیستم به مدار تحویل می‌دهد.
ژنراتور به دلیل کار کردن با سوخت فسیلی بعد از قطع شدن برق با تاخیر وارد مدار شده است و به دلیل مدارات داخلی که دارد نیاز به نگهداری مداوم دارد.
به دلیل سوخت فسیلی که دارد احتیاج به تانکر ذخیره سوخت دارد که باید مکانی برای آن تعبیه گردد و همچنین سروصدای زیادی را ایجاد می‌کند.

دستگاه یو پی اس اساسأ به عنوان منبع برق بدون وقفه تولید شده است و بدون هیچ وقفه‌ای وارد مدار شده است و بر پایه‌ انرژی الکتریکی کار می‌کند همچنین هیچ سروصدایی برای ساکنین آپارتمان نخواهد داشت.

کاربرد و ضرورت استفاده از ups آسانسور

کاربرد و ضرورت استفاده از Ups آسانسور

برای ساختمان‌هایی که دارای طبقات بسیار زیادی هستند، از کار افتادن آسانسور حتی برای دقایق کوتاهی موجب ناراحتی مصرف کنندگان و سردرگمی آنها شده است، به همین دلیل نباید اجازه دهیم حتی برای چند دقیقه آسانسور دچار بی برقی شود.
در نظر بگیرید افراد سالخورده یا بیماران داخل آسانسور یک بیمارستان می‌باشند و در همین حین برق آسانسور یا برق ساختمان دچار نوسان می‌گردد و باعث می‌شود که آسانسور در وسط راه بایستد، که این اتفاق موجب اضطراب و استرس در بیمار و اون فرد سالخورده می‌گردد.
به همین دلیل است که تعبیه آسانسور برای تمام ساختمان‌های بالای ۳ طبقه ضروری شده است.
استفاده از یو پی اس مخصوص آسانسور یا بالابر به این معنی است که دستگاه یو پی اس با قرار گرفتن بین آسانسور و برق شهر، نوسانات داخل برق شهر و نویزهای آن را حذف کرده و برقی بدون اعوجاج را به تغذیه آسانسور می‌دهد و از طرفی درصورت قطع شدن برق سریعأ وارد مدار شده است و اجازه بی برقی به آسانسور را نمی‌دهد.

خرید ups آسانسور

خرید ups آسانسور

برای خرید ups آسانسور باید خریداران ابتدا مشخص کنند که فقط برای تابلو فرمان آسانسور یو پی اس می‌خواهند یا نه برای مدار قدرت آسانسور هم دستگاه یو پی اس می‌خواهند.
درصورت خرید یو پی اس آسانسور برای تابلو مدار فرمان بدین معنی است که درصورت قطع شدن برق، دستگاه یو پی اس آسانسور را به نزدیکترین طبقه رسانده است و سپس قطع می‌گردد.
در صورت خرید ups آسانسور برای مدار قدرت آسانسور بدین معنی است که در صورت نبود برق آسانسور طبق روال عادی به ادامه کار خود می‌پردازد.

پس از مشخص کردن این مورد بعد از آن باید توان دستگاه یو پی اس باتوجه به توان آسانسور مشخص گردد. طبق دو مورد گفته شده می‌توان خرید ups برای آسانسور را انجام داد.

قیمت ups آسانسور

قیمت ups آسانسور

برق مصرفی یک دستگاه آسانسور بستگی به قدرت موتور آن و تعداد توالی و مسافت عمودی پیمایش شده دارد. آسانسورهای امروزی با ذخیره انرژی مکانیکی توانسته اند در هنگام فرود و پایین آمدن از نیرو الکتریکی کمتری استفاده کنند.
با اینحال برق مصرفی یک آسانسور از ۴ کیلووات تا ۲۰ کیلووات می‌باشد.

قیمت یو پی اس برای آسانسور یا همان برق اضطراری آسانسور کاملأ بستگی به توان آسانسور دارد که باتوجه به نکته‌های ذکر شده در بالا یو پی اس ۲kva تا یو پی اس ۳۰kva و در بعضی موارد حتی بیشتر از اینها برای آسانسور مناسب می‌باشد.
قیمت یو پی اس ۲kva یا قیمت یو پی اس ۳۰kva را می‌توان از مراکز فروش یو پی اس آسانسور استعلام گرفت.
گروه بازرگانی ویرا صنعت با داشتن متخصصین و کارشناسان در این زمینه مشتریان را راهنمایی خواهند کرد تا مناسبترین ups آسانسور را خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید یو پی اس برای سرور

خرید یو پی اس برای سرور کامپیوتری و شبکه و مودم

خرید یو پی اس برای سرور از آنجائیکه این تجهیزات دارای ارزش بالایی هستند و …

دیدگاهتان را بنویسید