خانه / استابلایزر / خرید و فروش استابلایزر تک فاز و صنعتی

خرید و فروش استابلایزر تک فاز و صنعتی

خرید و فروش استابلایزر به قیمت درب کارخانه توسط شرکت ویرا صنعت در این وبسایت انجام می شود. این شرکت با ارائه خدمات قبل و پس از فروش استابلایزر برای خانه یا محیط های صنعتی و اداری توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. برای استعلام قیمت استابلایزر تک فاز و سه فاز تنها با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار کنید.

استابلایزر-۲-۱۰۲۴×۵۳۸٫jpg” alt=”خرید و فروش استابلایزر تک فاز و صنعتی” class=”wp-image-532″/>

استابلایزر برای خانه

استابلایزر برای خانه

آیا به دنبال استابلایزر برای خانه خود هستید؟ آیا راهنمای خرید استابلایزر شرکت را مطالعه کرده اید؟ خرید و فروش استابلایزر برای خانه امروزه بسیار گسترش یافته است.

با جهش نرخ ارز قیمت تمام شده تولید قطعات الکتریکی و لوازم خانگی نسبتا گران شده اند و می توان آن ها را به مثابه یک سرمایه خرد در نظر گرفت از این رو بسیاری از افراد آینده نگر درصدد حفاظت از لوازم الکتریکی خود در خانه یا محل کار هستند از این رو اقدام به خرید استابلایزر جهت حفاظت از لوازم الکتریکی با ارزش خود می کنند.

خرید و فروش استابلایزر برای یخچال و تلویزیون و استابلایزر برای کولرهای گازی یا اسپیلت بسیار افزایش یافته است اما آیا همه این وسایل به تفکیک احتیاج به استابلایزر دارند؟ پاسخ این سوال بیشتر به بودجه مشتری وابستگی دارد اما بد نیست بدانید برخی از تجهیزات نسل جدید خود دارای تثبیت کننده ولتاژ داخلی هستند اما نه با قدرت و دامنه پوشش استابلایزر های جدا طراحی شده.

اگر به دنبال حفاظت از تجهیزات منزل خود هستید پیشنهاد ما خرید یک استابلایزر خانگی و نصب آن بر روی خط اصلی برق واحد مسکونی هست. اما چه توانی از استابلایزر را باید خرید کنید؟

خرید و فروش استابلایزر مناسب مصرف

خرید و فروش استابلایزر مناسب مصرف

خرید استابلایزر مناسب با مصرف کننده بسیار مهم است. همان طور که می دانید ولتاژ برق شهری در ایران برای مصرف کننده بین ۲۰۰ تا ۲۳۰ ولت می باشد بسته به منطقه سکونت در شهر این ولتاژ متفاوت است. اما بالا زدگی ولتاژ یا افت ولتاژ مخاطراتی هستند که وسایل الکتریکی را تهدید می کنند.

پایین آمدن ولتاژ باعث می شود مصرف کننده های خانگی جریان بیشتری را درخواست کنند و این باعث گرما و در صورت تداوم باعث سوختن وسایل می شود که این اتفاق در تابستان بیشتر دیده شده است. از این رو بر حسب اطلاعات عمومی، عموم مردم در نزدیکی این فصل به صرافت خرید و فروش استابلایزر می افتند.

اما افزایش ولتاژ هم باعث کاهش جریان شده و باعث نارسا شدن و از کار افتادن تجهیزات با سرعت بیشتر می شود. خرید استابلایزر تک فاز یا سه فاز بسته به نوع اشتراک برق شما مشتریان گرامی دارد.

انواع استابلایزر تک فاز و سه فاز

انواع استابلایزر تک فاز و سه فاز

انواع استابلایزر تک فاز و سه فاز در چهار نوع رله ای خطی، رله ای پله ای، سرووموتوری و AVR در بازار موجود هستند و هر کدام مزایای خود را دارا هستند.

برای انتخاب استابلایزر مناسب کافی است برای همه تجهیزات متصل به استابلایزر میزان حداکثر جریان مصرف کننده را در ولتاژ ضرب کرده و در عدد ثابت ۱٫۲ ضرب کرده تا توان استابلایزر مورد نیاز شما بدست آید.
استابلایزر های سه فاز تقریبا ۱۰ برابر گرانتر از استابلایزر های تک فاز هستند . خرید و فروش استابلایزر های سه فاز بیشتر مصرف صنعتی دارد. زیرا در موارد صنعتی نیاز به قدرت های بالا است.

 اجزا استابلایزر های رله ای مجموعه ترانسفورماتور، مدار یکسو کننده، واحد کنترل و سایر محافظ های داخلی هستند. مدار الکترونیکی ولتاژ خروجی را با یک ولتاژ مرجع داخلی تهیه شده توسط منبع ولتاژ مقایسه می کند. هرگاه ولتاژ بالا بزند یا افت کند مدار کنترل رله مربوطه را تغییر می دهد و ولتاژ خروجی تصحیح می شود.این رله ها معمولا دقتی حدود ۱۰ درصد را دارند.

از این رو برای بالا رفتن سرعت تصحیح ولتاژ سیستم سروو موتوری طراحی شده است تا ولتاژ قابل اعتمادتر را سریع تر به مصرف کننده ارائه دهد و مصرف کننده ها دچار تنش الکتریکی نشوند.
دقت تصحیح ولتاژ استابلایزر های سروو ۱ درصد می باشد. استابلایزر های سروو موتوری تک فاز یا سه فاز دارای موتور سروو هستند. در استابلایزر سه فاز برای بارهای نامتوازن از استابلایزری دارای سه موتور سروو و سه ترانسفورماتور استفاده می شود که بیشتر مصارف صنعتی دارد.

امکانات استابلایزرهای جدید

امکانات استابلایزرهای جدید

قیمت استابلایزرهای تک فاز به نسبت استابلایزر سه فاز بسیار ارزان تر است. خرید و فروش استابلایزر سه فاز با توجه به امکانات جدید که شرکت های تولیدی نظیر فاراتل، فاران، تکام و … به تجهیزات خود اضافه کرده اند بسیار مقرون به ضرفه است.

استابلایزرهای ولتاژ امروزه دارای رله های حفاظت از بار، سوئیچین اتصال کوتاه ، محافظ تغییرات فرکانس ، صفحه نمایش گر ولتاژ قطع ،شروع دستی یا اتومات و بسیاری امکانات روز دیگر هستند.

در استابلایزرهای AVR سرعت تصحیح ولتاژ بسیار بالا یا ultra-fast می باشد. محدودیت سیکلی برای تصحیح ولتاژ ندارند همچنین این نوع استابلایزرهای جدید نیازی به تعمیر و نگهداری مرتب ندارد.

شرکت ویرا صنعت امیدوار است بتواند نیازهای مشتریان خود را در سایت و صفحه های اجتماعی پاسخ گو باشد اگر این مهم محقق نشد می توانید برای خرید و استعلام قیمت با واحد فروش شرکت تماس برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع استابلایزر

مشخصات و کاربرد انواع استابلایزر و ویژگی آنها

در این مقاله به معرفی انواع استابلایزر و ویژگی و مشخصات هرکدام می‌پردازیم تا خریدار …