خانه / یو پی اس / خرید تخصصی یو پی اس برای دوربین

خرید تخصصی یو پی اس برای دوربین

خرید یو پی اس برای دوربین مدار بسته مستلزم برطرف کردن دو نیاز خریداران است از جمله کارایی در مقابل هزینه معقول و قابلیت ارتقا امنیت. یو پی اس با خروجی dc مخصوص دوربین مدار بسته هر دو فاکتور را دارد. خرید یو پی اس دوربین مجهز به باتری داخلی یا قابل ارتقا با باتری خارجی بسته به نیاز خریداران موجود است.

خرید تخصصی <a href=یو پی اس برای دوربین” class=”wp-image-667″/>

یو پی اس برای دوربین

یو پی اس برای دوربین

خروجی یو پی اس برای دوربین هم می تواند ac باشد هم می تواند برق dc باشد اما در صورت استفاده از یو پی اس برای دوربین با خروجی ac نیاز به آداپتور به دو صورت مرکزی یا مجزا می باشد که خود این مسئله هم بار مالی دارد و هم دردسرهای نصب را افزایش می دهد.

همان طور که می دانید دوربین ها از نظر تغذیه به دو صورت ac و dc در بازار موجود هستند یعنی دوربین با تغذیه ۲۲۰ ولت متناوب هم داریم، دوربین با تغذیه ۱۲ ولت ثابت هم موجود است پس برای خرید منبع برق ذخیره اضطراری به خروجی مورد نیاز دوربین توجه کنید.

یو پی اس با باتری داخلی

یو پی اس با باتری داخلی

یو پی اس برای دوربین، مجهز به باتری داخلی وجود دارد. زمانی که در مورد باتری یک یو پی اس بحث می‌کنیم در واقع بحث اصلی ما بر سر مدت زمان پشتیبانی در زمان قطع برق می باشد. مثلا وقتی می خواهیم سیستم دوربین مدار بسته مجهز به ده عدد دوربین برای مدت دو ساعت با قطع برق به فعالیت خود ادامه دهد نیاز به محاسباتی دارد که چند عدد باتری با چه مقدار آمپر ساعت مورد نیاز است.

یو پی اس برای دوربین تولید شده در بازار هم مجهز به باتری داخلی است هم توانایی اضافه کردن باتری بصورت خارجی در آن ها وجود دارد. توان یو پی اس های تولید شده برای دوربین مدار بسته ۱۲۰,۱۵۰,۱۸۰,۲۴۰VA هستند که همگی خروجی dc می‌باشند و نیاز به آداپتور را رفع می‌کنند.

محاسبه مدت زمان پشتیبانی باتری یو پی اس کار پیچیده ای نیست اما محاسبه توان سیستم دوربین مدار بسته و دستگاه DVR را با دقت انجام دهید و به توان نوشته شده اکتفا نکنید یا می توانید درصدی بیشتر از آنچه در کاتالوگ نوشته شده محاسبه نمایید. این امر به علت تفاوت عملکرد دوربین در حالت و زمان های مختلف است.

امکانات یو پی اس برای دوربین

امکانات یو پی اس برای دوربین

نصب یو پی اس برای دوربین امکاناتی را برای شما فراهم می آورد. شما از یو پی اس با خروجی dc 12 ولت می توانید برای دستگاه کارت خوان یا پوز و سایر سیستم های امنیتی مانند دزدگیر و هر آن چه که با برق ۱۲ ولت کار می کند استفاده کنید. یو پی اس آنلاین برای دوربین و سایر تجهیزات شما را از اختلالات شبکه برق در امان نگه می دارد.

هما ن طور که می دانید منبع تغذیه در خرابی های دوربین بسیار تاثیر گذار است و شما با استفاده از یو پی اس آنلاین می توانید تجهیزات خود را از نوسانات شبکه ایزوله کنید و به طول عمر دوربین و سایر تجهیزات خود اضافه کنید. برای این کار می توانید هم یو پی اس های معمول در بازار را استفاده کنید و هم یو پی اس های مخصوص دوربین و سیستم های امنیتی که در ایران هم تولید می شوند.

خرید تخصصی یو پی اس برای دوربین

خرید تخصصی یو پی اس برای دوربین

خرید یو پی اس ماتا، یو پی اس فاراتل، یو پی اس جی ام کا و یو پی اس کوانتم طرفداران زیادی دارد. علت اصلی در کیفیت محصولات تولید این برندها باید جست وجو کرد. اما اگر به دنبال خرید یو پی اس مختص دوربین و سیستم های امنیتی خود هستید می توانید یو پی اس های شرکت سینتکس را خریداری کنید. یو پی اس های سینتکس بسیار مناسب دوربین های ۱۲VDC می باشد.

برای خرید عمده یو پی اس های خروجی dc مخصوص دوربین مداربسته می توانید با واحد فروش شرکت تماس بگیرید. انواع یو پی اس آنلاین، آفلاین و لاین اینتر اکتیو در رنج توانی گسترده قابل ثبت سفارش است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید یو پی اس برای سرور

خرید یو پی اس برای سرور کامپیوتری و شبکه و مودم

خرید یو پی اس برای سرور از آنجائیکه این تجهیزات دارای ارزش بالایی هستند و …