خانه / یو پی اس / خرید، فروش و قیمت یو پی اس خانگی

خرید، فروش و قیمت یو پی اس خانگی

یو پی اس خانگی برای مصارف خانگی کابرد دارد. امروزه استفاده از تجهیزات الکتریکی گران قیمت و حساس در منازل بسیار مرسوم شده است و از طرفی هم بسیاری از افراد یک دستگاه کامپیوتر یا لپ تاپ دارند که حاوی طلاعات بسیار مهمی هستند. به همین دلیل مراقبت از آنها یک امر مهم و حیاتی است.

خرید، فروش و قیمت <a href=یو پی اس خانگی” class=”wp-image-379″/>

یو پی اس چیست و کاربرد آن

<a href=یو پی اس چیست و کاربرد آن” class=”wp-image-380″/>

کلمه یو پی اس یا همان ups در واقع مخفف شده کلمه Uninterruptible Power Supply می‌باشد که به معنی منبع برق بدون وقفه است.
یو پی اس یک دستگاه تغذیه الکترونیکی است که مابین برق شهر و دستگاه یا تجهیزات الکترونیکی قرار می‌گیرد و نه تنها ولتاژ شهر را تثبیت می‌کند بلکه از تجهیز در برابر نوسانات برق محافظت می‌کند و اجازه ورود نویزها و نوسانات برق شهر را به داخل مصرف کننده نمی‌دهد.

علاوه بر کارآیی گفته شده درباره یو پی اس، این دستگاه با داشتن باتری که منبع ذخیره انرژی الکتریکی است می‌توانند در مواقع بی برق، توان مورد نیاز را به تجهیزات الکترونیکی برساند و اجازه ندهد تا برق تجهیزات قطع گردد.

یو پی اس خانگی

یو پی اس خانگی

دستگاه یو پی اس کاربردهای زیادی دارد و برای مصارف گوناگون از جمله یو پی اس برای مصارف خانگی که به آن یو پی اس خانگی می‌گویند، همچنین برای مصارف صنعتی که همان یو پی اس صنعتی می‌باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امروزه به دلیل نوسانات زیادی که داخل برق شهر است، باعث شده است که تجهیزات الکترونیکی صدمه ببینند و گاهأ دیگر قابل استفاده نباشند. به همین دلیل فعالان این حوزه تصمیم به طراحی و تولید دستگاه نمودند تا حدالامکان از ورود نوسانات و نویزهای به داخل مصرف کننده‌ها جلوگیری شود.

یو پی اس خانگی بیشتر برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله این مصارف می‌توان یخچال، کامپیوتر، لباسشویی، کولر گازی و سایر تجهیزات حساس الکترونیکی را نام برد

نحوه انتخاب یو پی اس خانگی

نحوه انتخاب یو پی اس خانگی

برای انتخاب یو پی اس خانگی باید به نکاتی توجه کرد، در ابتدا امر باید تصمیم گرفت که از کدام نوع تکنولوژی یو پی اس قرار است استفاده شود یا بطور کلی کدام نوع برای مصارف خانگی مناسبتر است.
به دلیل اینکه تجهیزات الکترونیکی خانگی آنقدر حساس نیستند و از طرفی لزومی نداره هزینه زیادی بابتش پرداخته بشود، تکنولوژی لاین اینتراکتیو و یا آفلاین مناسبترین گزینه است.

آیتم بعدی که باید مورد توجه قرار بگیرد، مقدار توان دستگاه است که باید مجموع توان‌های دستگاه الکترونیکی را محاسبه کرده و بعد از آن توان دستگاه یو پی اس انتخاب می‌گردد.

برای اطلاع بیشتر از نحوه انتخاب یو پی اس خانگی مناسب می‌توانید با کارشناسان فروش گروه بازرگانی ویرا صنعت تما حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را بطور کامل راهنمایی کنند.

قیمت یو پی اس خانگی

قیمت یو پی اس خانگی

خرید و فروش یو پی اس خانگی در مرکز فروش یو پی اس معتبر یا نمایندگی فروش یو پی اس انجام می‌گردد.
قیمت یو پی اس خانگی باتوجه به تکنولوژی یو پی اس و مقدار توان دستگاه متفاوت است و امکان ارائه قیمت خاص برای این محصول وجود ندارد.
برای اطلاع از قیمت یو پی اس خانگی می‌توانید به فروشگاه‌های اینترنتی و یا مراکز فروش این محصول مراجعه فرمایید.

گروه بازرگانی ویرا صنعت با داشتن برترین برندهای دستگاه یو پی اس خانگی آماده ارائه خدمت به متقاضیان این محصول است و آنها را تا خرید نهایی یو پی اس خانگی مورد نظرشان هدایت و راهنمایی میکند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید یو پی اس برای سرور

خرید یو پی اس برای سرور کامپیوتری و شبکه و مودم

خرید یو پی اس برای سرور از آنجائیکه این تجهیزات دارای ارزش بالایی هستند و …