خانه / یو پی اس / توزیع یو پی اس درب برقی ، کرکره ای برقی و درب پارکینگ

توزیع یو پی اس درب برقی ، کرکره ای برقی و درب پارکینگ

استفاده و نصب یو پی اس درب برقی حیاط یا پارکینگ رواج یافته است. درب برقی پارکینگ مجتمع های تجاری یا مسکونی با تعداد دفعات بالا در روز در حال کار هستند. از این رو قطع برق برای کسانی که از درب های برقی استفاده می کنند معضلاتی در پی دارد. برای انواع درب برقی و کرکره ای با موتورهای متفاوت می توان یو پی اس تهیه کرد.

توزیع <a href=یو پی اس درب برقی ، کرکره ای برقی و درب پارکینگ” class=”wp-image-876″/>

Ups چیست؟ بهترین یو پی اس برای درب برقی چیست؟

Ups چیست؟ بهترین <a href=یو پی اس برای درب برقی چیست؟” class=”wp-image-877″/>

یو پی اس برای درب برقی همان کاری را می کند که برای سایر تجهیزات الکتریکی انجام می دهد یعنی هم می تواند در حفاظت از موتور درب برقی وارد عمل شود و هم در مواقع ضرورت و قطع برق موتور را زنده نگه می دارد. یو پی اس حقیقتا معنای منبع برق توقف ناپذیر را به نمایش می گذارد.

انواع یو پی اس های تجاری با نام های آنلاین، آفلاین و لاین اینتراکتیو در بازارهای جهانی عرضه می شود. طراحی متفاوت در قسمت های اساسی یو پی اس دلیل این طبقه بندی می باشد. سه گانه یو پی اس با توجه به توپولوژی خاص خود دارای مزایا و معایبی هستند.

مناسب ترین یو پی اس برای درب برقی کدام نوع یو پی اس می باشد؟ آیا می توان علاوه بر درب برقی حیاط تجهیزات دیگری را با همان یو پی اس پشتیبانی کرد؟ مناسب ترین یو پی اس برای تامین برق موتور کرکره برقی و درب های پارکینگ یو پی اس لاین اینتراکتیو است اما می توان از دو نوع دیگر هم استفاده کرد.

در ضمن هزینه نصب یو پی اس آنقدر بالا نیست چون پیچیدگی خاصی در مکانیزم نصب آن وجود ندارد. شما می توانید یو پی اس را برای انواع درب برقی حیاط، پارکینگ و سایر موارد نصب کنید.

توزیع یو پی اس درب برقی

توزیع یو پی اس درب برقی

یو پی اس برای درب برقی بین ۱ تا ۲ کیلو ولت آمپر توان مفید لازم دارد. یو پی اس می تواند اینورتر کرکره برقی را هم پشتیبانی کند. اینورتر صرفا یک مبدل و تنظیم کننده ولتاژ و فرکانس است. قیمت یو پی اس درب برقی اگر بین ۱kva تا ۲kva باشد بسته به نوع توپولوژی یو پی اس متفاوت است.

در توان یکسان یو پی اس آنلاین گرانتر از یو پی اس لاین اینتراکتیو است. شاید یک یو پی اس ۵۰۰ وات برای یک درب کوچک برقی هم پاسخ گو باشد. این بستگی به قدرت موتور و ابعاد درب برقی دارد.
موتور درب های برقی در دو نوع توبلار یا ساید در بازار عرضه می شوند. توان نوشته شده بر روی این موتورها معمولا بر حسب نیوتن بر متر می باشد.

شرکت مهندسی ویرا صنعت با داشتن تیم فنی و واحد فروش مجزا می تواند پاسخ گوی نیاز شما برای خرید یو پی اس و سایر محصولات مرتبط باشد. برای دریافت لیست قیمت UPS درب برقی می توانید با کارشناس واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.

برای خرید یو پی اس برای درب برقی هم از همین طریق می توانید اقدام نمایید. عرضه یو پی اس درب برقی پارکینگ، مغازه با بهترین قیمت موجود در بازار توسط گروه ویرا صنعت ارائه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید یو پی اس برای سرور

خرید یو پی اس برای سرور کامپیوتری و شبکه و مودم

خرید یو پی اس برای سرور از آنجائیکه این تجهیزات دارای ارزش بالایی هستند و …