خانه / باتری / باتری یو پی اس صبا ۱۰۰ آمپر – نمایندگی صبا

باتری یو پی اس صبا ۱۰۰ آمپر – نمایندگی صبا

باتری یو پی اس صبا ۱۰۰ آمپر در نمایندگی های باتری یو پی اس صبا وجود دارد. برای خرید باتری یو پی اس باید ابتدا به این نکته توجه کرد که برای چه مدت زمان پشتیبانی به چه باتری یو پی اس با چه آمپری نیاز دارید؟ ما در این مقاله شما مشتریان عزیز را در خرید باتری یو پی اس مناسب برای دستگاه یو پی اس راهنمایی خواهیم کرد.

قیمت باتری یو پی اس صبا 100 آمپر - نمایندگی صبا

نمایندگی باتری یو پی اس صبا

نمایندگی باتری یو پی اس صبا

در ابتدا امر به این موضوع که باتری یو پی اس چیست و دلیل استفاده از آن چیست می‌پردازیم.

باتری یو پی اس یک منبع ذخیره برق الکتریکی است که در دستگاه یو پی اس تعبیه شده است و می‌تواند متناسب با تعداد باتری و آمپر باتری یو پی اس برق را برای مدت زمان مشخصی در خود ذخیره کند تا در شرایط اضطراری از آن برق ذخیره شده انرژی مورد نیاز تجهیزات مصرفی را تامین کند.

باتری یو پی اس در دو نوع باتری یو پی اس سیلد اسید و باتری یو پی اس نیکل کادمیوم در بازار وجود دارد.

باتری یو پی اس در انواع برندهای ایرانی و خارجی در بازار ایران موجود است. به عنوان مثال باتری یو پی اس صبا ۱۰۰ آمپر ، باتری یو پی اس هیتاکو ، باتری یو پی اس یورونت ، باتری یو پی اس لانگ ، باتری یو پی اس ولتامکس و سایر باتری های یو پی اس چینی ، کره ای و ویتنامی.

باتری یو پی اس صبا در ایران تولید می‌شود و کارخانه صبا جزو اولین کارخانجاتها در زمینه تولید باتری ups و باتری خودرو هستند. نمایندگی باتری یو پی اس صبا در سراسر کشور ایران وجود دارد و خریدار باتری یو پی اس می‌تواند با مراجعه به نمایندگی با قیمت بسیار مناسب باتری یو پی اس صبا ۱۰۰ آمپر را خریداری نماید.

فروش باتری یو پی اس صبا ۱۰۰ آمپر

فروش باتری یو پی اس صبا 100 آمپر

فروش باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر و فروش باتری یو پی اس ۹ آمپر در مرکز فروش باتری یو پی اس بصورت عمده و جزعی و با قیمت درب کارخانه عرضه می‌گردد.

نمایندگی صبا باتری در مشهد ، نمایندگی صبا باتری در قزوین و سایر شهرهای ایران وجود دارد. شرکت ویرا صنعت با داشتن نمایندگی صبا باتری و همچنین فروش حضوری و فروش اینترنتی باتری ups صبا باتری توانسته است سهم بسیاری از بازار فروش باتری یو پی اس را از آن خود بکند.

باتری یو پی اس صبا ۱۰۰ آمپر و همچنین سایر آمپرهای باتری یو پی اس اعم از باتری یو پی اس ۱۲ ولت ، باتری یو پی اس ۶۵ آمپر ، باتری یو پی اس ۲۸ آمپر در این مرکز فروش باتری یو پی اس با قیمت بسیار مناسب و به قیمت درب کارخانه بصورت عمده و جزعی به مشتریان عرضه می‌گردد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین برند باتری یو پی اس

بهترین برند باتری یو پی اس ایرانی و خارجی

فروش بهترین برند باتری یو پی اس را از ما بخواهید. شرکت ویرا صنعت فروشگاه …