خانه / کابینت باتری / استعلام قیمت کابینت باتری یو پی اس سفارشی

استعلام قیمت کابینت باتری یو پی اس سفارشی

کابینت باتری چیست؟ قیمت کابینت باتری یو پی اس بر چه اساسی تعیین می شود؟ شرکت ویرا صنعت علاوه بر فروش کابینت باتری چند طبقه، اقدام به ساخت و طراحی کابینت باتری سفارشی مشتریان محترم می کند. قیمت کابینت باتری یو پی اس بسته به جنس، طبقه، مقاومت، ابعاد کابینت باتری تعیین می شود.

استعلام قیمت کابینت <a href=باتری یو پی اس سفارشی” class=”wp-image-917″/>

کابینت باتری چیست؟

کابینت باتری چیست؟

کابینت باتری چیست؟ قیمت کابینت باتری یو پی اس بر چه اساس تعیین می شود؟
کابینت باتری محفظه ای فلزی است که برای حفاظت، نگهداری و ایمنی باتری یو پی اس تهیه می شود.

قیمت کابینت باتری یو پی اس به عواملی بسیاری بستگی دارد که در ذیل به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

  • ابعاد
  • طبقه
  • نوع فریم
  • نوع اتصالات کابینت
  • ضخامت ورق
  • امکانات جانبی

انواع کابینت باتری از نظر تعداد طبقات به دسته‌های ذیل طبقه بندی می‌شوند: کابینت باتری یک طبقه، کابینت باتری دو طبقه، کابینت باتری سه طبقه، کابینت باتری چهار طبقه، رک باتری و یا کابینت باتری ماژولار.

تمامی کابینت باتری‌های موجود در بازار با ابعاد استاندارد توسط شرکت ویرا صنعت تولید می شود. اگر تعداد مشخصی کابینت باتری با ابعاد خاص نیاز دارید می توانید کابینت باتری مخصوص نیاز خود را سفارش دهید.

گروه طراحی، کابینت باتری مورد نیاز شما را طراحی کرده و قیمت کابینت باتری یو پی اس طراحی شده به شما اعلام می شود. سازنده کابینت باتری در ساخت کابینت باتری یو پی اس تمامی استانداردها را رعایت می کند. از نوع رنگ کابینت، استفاده از صفحات استاندارد و سایر موارد به نحو احسن رعایت می شوند.

استعلام قیمت کابینت باتری یو پی اس سفارشی

استعلام قیمت کابینت باتری یو پی اس سفارشی

برای استعلام قیمت کابینت باتری یو پی اس در انواع مختلف با برندهای مختلف از جمله کابینت باتری فاراتل و سایر کابینت باتری برندهای ایرانی و خارجی می توانید با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار کنید.

برای ساخت کابینت باتری به ابعاد باتری های استاندارد دقت می شود. مثلا کابینت باتری یک طبقه ۴۸ ولت داریم که نشان از قرار گرفتن چهار باتری ۱۸ آمپر ۱۲ ولت در آن دارد.
در یک کابینت باتری چند طبقه، ابعاد خارجی و ابعاد داخلی تعیین کننده هستند همچنین تحمل وزن در هر طبقه کابینت مشخص می باشد.

برای خرید و دریافت قیمت کابینت باتری یو پی اس سفارشی، کابینت باتری برندهای پیش ساخته معتبر می توانید با واحد فرش شرکت ارتباط بگیرید. بازار تجاری کابینت باتری یو پی اس به دو بخش کابینت باتری های پیش ساخته و کابینت باتری های سفارشی تقسیم می شود.
می توانید برای مشاوره جهت خرید کابینت باتری یو پی اس با کارشناس فنی شرکت تماس حاصل نمایید و بهترین خرید را انجام دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com