خانه / باتری / استعلام قیمت باتری یو پی اس چینی به روز

استعلام قیمت باتری یو پی اس چینی به روز

برای خرید و استعلام لیست قیمت باتری یو پی اس چینی با واحد فروش شرکت تماس برقرار نمایید. مناسب ترین باتری یو پی اس از لحاظ قیمت و کیفیت را می توانید از طریق شرکت ما خریداری کنید. انواع باتری یو پی اس چینی، باتری سرب اسید خشک و تر، باتری با پایه نیکل، باتری های ایرانی صبا باتری و سپاهان با بهترین قیمت بازار ارائه می شود.

استعلام قیمت باتری <a href=یو پی اس چینی به روز” class=”wp-image-575″/>

وارد کنندگان باتری یو پی اس

وارد کنندگان باتری <a href=یو پی اس ” class=”wp-image-576″/>

قیمت باتری یو پی اس چینی را با توجه به اینکه از چه شرکتی تهیه می کنید متفاوت است. شرکت ویرا صنعت به پشتوانه تهیه باتری یو پی اس خارجی از شرکت های وارد کننده مادر، می تواند بهترین قیمت باتری یو پی اس چینی را برای مشتریان خود ارائه دهد.

برای خرید مطمئن باطری یو پی اس از این شرکت، واحد فنی ما اقدام به انتشار اطلاعات لازم کرده است. بسیاری از فروشندگان از دادن اطلاعات جامع به مشتری های خود امتناع می کنند تا به نوعی از عدم آگاهی مشتریان به نفع خود استفاده کنند. به همین دلیل بسیاری از مشتریان به دنبال فروشندگانی هستند که بتوانند نیاز اطلاعاتی آن ها را تامین کند. شرکت ویرا صنعت با اتکا به واحد فنی مجرب خود در پی آن است داده های مورد نیاز مشتریان مثلا در زمینه خرید باتری یو پی اس را در اختیار آن ها قرار دهد.

باتری یو پی اس چینی

باتری یو پی اس چینی

باتری یو پی اس kehua ساخت کشور چین یکی از ده برند برتر دنیا در زمینه تولید یو پی اس و متعلقات آن است. اگر تصور می کنید باتری های ساخت کشور چین کیفیت خوبی ندارند سخت در اشتباه هستید.

هر چند هم چنان بعد از گذشت سال های متمادی برندهای معتبر ژاپنی و آمریکایی در صدر رقابت برای تولید باتری یو پی اس هستند شرکت های WEBB، Power-Sonic و EATON از آمریکا و نام های آشنا تری برای ما همچون LG ساخت کره و  Panasonic ساخت ژاپن به همراه دو غول ساخت لوازم الکتریکی یعنی ABB سوئیس و SIMENSE آلمان در این رقابت حضور دارند.

تکنولوژی ساخت باتری ها به هم نزدیک است ولی زمانی که کیفیت ساخت این شرکت ها را با قیمت تمام شده مقایسه کنید متوجه خواهید شد قیمت باتری یو پی اس چینی در کنار کیفیت قابل قبول بسیار مناسب است.

خرید باتری خشک یو پی اس

خرید باتری خشک یو پی اس

چرا باتری خشک یو پی اس استفاده کنیم؟ باتری خشک چیست؟ باتری خشک در واقع نوعی باتری سرب اسید است که الکترولیت داخل آن متفاوت است و همچنین این باتری ها بصورت سیلد ارائه می شوند و ترشحات بیرونی ندارند.

باتری خشک در دو نوع AGM و GEL تولید می شود یک شرکت آلمانی فرمول این باتری را ثبت کرده است. باتری خشک بر خلاف باتری VLA یا باتری تر نیازی به عمودی نگه داشتن ندارد. مشکلات خوردگی در باتری خشک ناچیز است و همچنین باتری خشک در مقابل شوک و لرزش ها مقاومت بیشتری دارند. این باتری های خشک باعث پیشرفت بازار لوازم الکترونیکی قابل حمل شدند.

اگر بدنبال خرید باتری خشک برای یو پی اس هستید می توانید قیمت باتری یو پی اس چینی که کیفیت مطلوبی دارد را خریداری کنید. باتری خشک کوچک در رنج یک آمپر ساعت تا دوازده آمپر ساعت در مواردی مثل تلویزیون های قابل حمل، نور فلش دوربین های خبری، اسباب بازی ها و همچنین در یو پی اس ها استفاده می شود.

استعلام قیمت باتری یو پی اس چینی

استعلام قیمت باتری یو پی اس چینی

خرید و فروش باتری یو پی اس توسط شرکت های زیادی در تهران، مشهد و سایر شهرها انجام می شود بسیاری خود را در مقام نمایندگی فروش و بسیاری خود را وارد کننده اصلی معرفی می کنند اما چه مقدار از این حرف ها قابل باور است؟ به هیچ وجه وارد کنندگان اصلی خود را درگیر بخش فروش جزیی نمی کنند. پس این باور غلط را از ذهن خود دور کنید.

شرکت ویرا صنعت با چندین سال سابقه در بخش فروش محصولات الکتریکی به صورت اینترنتی، بهترین قیمت فروش را به مشتریان جزیی و عمده خود ارائه می دهد. برای خرید و استعلام قیمت باتری یو پی اس چینی، اروپایی یا آمریکایی و همچنین باتری های ساخت ایران از جمله صبا باتری و سپاهان می توانید با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین برند باتری یو پی اس

بهترین برند باتری یو پی اس ایرانی و خارجی

فروش بهترین برند باتری یو پی اس را از ما بخواهید. شرکت ویرا صنعت فروشگاه …