خانه / یو پی اس / استاندارد و راهنما انتخاب یو پی اس برای سرور

استاندارد و راهنما انتخاب یو پی اس برای سرور

خریداری یو پی اس برای سرور یک امر بسیار مهم است. همانطور که می‌دانید سروها و یا دیتا سنترها مرکز اصلی در یک مجموعه هستند، بدین معنی که تبادل اطلاعات در بستر شبکه توسط سرورها و یا مودم ها انجام می‌گردد. بنابراین این تجهیزات بسیار حساس هستند و باید یو پی اس برای سرور خریداری گردد.

استاندارد و راهنما انتخاب <a href=یو پی اس برای سرور” class=”wp-image-606″/>

یو پی اس برای سرور

<a href=یو پی اس برای سرور” class=”wp-image-607″/>

سیستم‌های سرور و یا سوئیچ‌های شبکه جزو تجهیزات بسیار حساسی در مجموعه هستند و به جرأت می‌توان گفت تبادل اطلاعات در بین واحدهای مختلف در یک مجموعه توسط این سرورها انجام می‌شود.
همیشه یکی از دغدغه‌های مهندسین کامپیوتر و IT بالا بردن امنیت از نظر برقرسانی برای تجهیزات شبکه است و همیشه آنها نگران این موضوع هستند که درصورت قطع شدن ناگهانی برق چه اتفاقی برای اطلاعات داخل سرور می‌افتد.

همیشه قطع شدن ناگهانی برق باعث بروز خسارت در سرور نمی‌شود، بلکه افزایش ناگهانی ولتاژ نوسانات ولتاژ، تغییرات فرکانس رادیویی و مشکلاتی از این قبیل باعث از دست دادن اطلاعات در تجهیزات شبکه و سرور می‌گردد. دستگاهی که می‌تواند به کمک مهندسین IT بیاید و آنها را از نگرانی نجات دهد، دستگاه یو پی اس برای سرور می‌باشد.

با خریداری یو پی اس برای سرور می‌توانید نه تنها جلوی ورود نوسانات و نویزهای را به داخل سرور حذف کنید بلکه درصورت قطع شدن برق همچنان می‌توانید به ادامه کار کردن با تجهیزات شبکه ادامه دهید.

راهنما انتخاب یو پی اس برای سرور

راهنما انتخاب یو پی اس برای سرور

دستگاه یو پی اس براساس سه نوع تکنولوژی ساخته و طراحی شده است که در ذیل بیان می‌کنیم:

  1. یو پی اس آفلاین
  2. یو پی اس لاین اینتراکتیو
  3. یو پی اس آنلاین

از بین سه تکنولوژی فوق قطعأ یو پی اس آنلاین مناسبتر برای سرور و دیتا سنترها است. به این دلیل تجهیزات سرور به دنبال برق بدون وقفه هستند و حتی برای چند میلی ثانیه هم نباید بی برق گردند و از بین سه تکنولوژی فوق تنها تکنولوژی آنلاین است که برق بدون وقفه‌ای را به تجهیزات می‌رساند.

توان دستگاه یو پی اس برای سرور توسط مقدار توان مصرفی تجهیزات مشخص می‌گردد. پس از مشخص کردن توان هر تجهیز از روی کاتالوگ آنها و مجموع توان مصرفی‌ها، با احتساب ۲۵% الی ۳۰% مازاد بر توان مصرفی می‌توانید محاسبه توان دستگاه یو پی اس برای سرور را مشخص کنید. بعد از مشخص کردن توان دستگاه باید مدت زمان پشتیبانی را مشخص کنید تا بتوان تعداد باتری یو پی اس و آمپر باتری یو پی اس را تعیین کرد. برای نحوه محاسبه مدت زمان پشتیبانی مقاله پیشنهادی را مطالعه فرمائید.

ویژگی یو پی اس برای سرور

ویژگی یو پی اس برای سرور

خرید یو پی اس برای سرور را نباید خیلی راحت ازش گذاشت، بلکه ممکن است با خرید اشتباه دچار ضرر هنگفتی گردید.
برای بسیاری از متقاضیان این سوال پیش می‌آید که آیا واقعأ خرید یو پی اس برای سرور خیلی مهم و حیاتی است؟ اگر نگاهی به قیمت‌های سرسام آور تجهیزات سرور و شبکه و همچنین ارزشمند بودن اطلاعاتی که در تجهیزات سرور دارید بیاندازید، متوجه می‌شوید قیمت یک عدد دستگاه یو پی اس برای سرور که از نوع آنلاین است بسیار مقرون به صرفه است.

دستگاه یو پی اس برای سرور باید دارای یک سری ویژگی‌های خاص باشد که در ذیل به آنها اشاره می‌کنیم:

  • باید دستگاه یو پی اس قابلیت Double Conversion را داشته باشد، بدین معنی که قابلیت بازسازی دوباره برق وو تامین برق دائمی و ثابت را داشته باشد.
  • باید پروتکل SNMP را پشتیبانی کند تا بتوان تمام پارامترهای دستگاه را بصورت آنلاین مانیتور کرد.
  • درصورت موجود بودن ژنراتور در مجموعه باید دستگاه یو پی اس ویژگی Power Factor Correction را داشته باشد تا بتواند با دستگاه ژنراتور کار کند.
  • قابلیت رکمونت بودن را داشته باشد تا بتواند در رک قرار گیرد که در اینصورت فضا کمتری را اشغال کند.

خرید یو پی اس برای سرور

خرید یو پی اس برای سرور

شرکت ویرا صنعت با داشتن کارشناسان باتجربه در زمینه خرید و فروش یو پی اس برای سرور آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می‌باشد.
با برقراری ارتباط با کارشناسان فروش و ارائه اطلاعات لازم و کافی می‌توانید انتخاب یو پی اس برای سرور خود را به دست ما بسپارید و از خرید خود مطمئن گردید. شرکت ویرا صنعت با برقراری ارتباط با تولیدکنندگان این محصولات و برکنار کردن واسطه‌ها توانسته است دستگاه یو پی اس برای سرور را با قیمت بسیار مناسب به مشتریان خود عرضه نماید.
برای دریافت قیمت یو پی اس سرور می‌توانید هم اکنون از طریق راه‌های ارتباطی که در ذیل قرار داده شده است ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

یو پی اس آنلاین فاراتل

فروش یو پی اس آنلاین فاراتل سری SDC

یو پی اس آنلاین فاراتل در سری های مختلف ساخته و تولید می‌گردد. محصولات فاراتل …