خانه / استابلایزر / استابلایزر دستگاه لیزر مخصوص تجهیزات پزشکی

استابلایزر دستگاه لیزر مخصوص تجهیزات پزشکی

استابلایزر دستگاه لیزر امروزه برای تمام دستگاه‌های لیزر بشدت توصیه می‌گردد. استابلایزر یک دستگاه تثبیت ولتاژ است و جلوی نوسانات و نویزهای داخل برق شهر را می‌گیرد و از لوازم برقی در برابر پرش های ناگهانی برق شهر محافظت می‌کند. استابلایزر برای تمام مصرف کننده های برقی توصیه می‌گردد.

فروش استابلایزر دستگاه لیزر مخصوص تجهیزات پزشکی

استابلایزر دستگاه لیزر

استابلایزر دستگاه لیزر

عملکرد دستگاه لیزر بدین صورت است که برای تولید پرتو لیزر باید برقی در حدود بیست هزار ولت را تولید کند که این مقدار ولتاژ توسط دستگاه High ولتاژ تامین می‌گردد. نوسان ولتاژی در حد چند میلی ولت هم ممکن است به مدارات داخلی دستگاه لیزر صدمه بزند و مادربرد دستگاه و دیگر قطعات برقی داخل دستگاه لیزر را معیوب کند.

به همین دلیل استفاده از استابلایزر دستگاه لیزر بشدت توصیه می‌گیرد. دستگاه لیزر که برای رفع موهای زائد مورد استفاده قرار می‌گیرد قیمتی در حدود یکصد میلیون تومان دارد بنابراین از چنین دستگاه گران قیمتی باید در برابر نوسانات و پرش های ولتاژی داخل برق شهر محافظت کرد.

در مکان هایی که پرش ولتاژی، افزایش و یا کاهش شدید ولتاژی بسیار دیده می‌شود باید از استابلایزر دستگاه لیزر استفاده کرد.

تولیدکنندگان دستگاه های لیزر محصولات خود را در برابر نوسانات برقی گارانتی نمی‌کنند و درصورت خراب شدن، کاربر مجبور به تعمیر کردن دستگاه لیزر با هزینه خود می‌گردد و یا مجبور به خرید مجدد دستگاه لیزر می‌شوند.

قیمت استابلایزر و یا محافظ ولتاژ فاراتل

قیمت استابلایزر و یا محافظ ولتاژ فاراتل

دستگاه استابلایزر برای مصرف کننده هایی مانند استابلایز تلویزیون ، استابلایزر برای کامپیوتر ، استابلایزر یخچال ، استابلایزر برای خانه ، استابلایزر صنعتی و استابلایزر تکفاز و استابلایزر سه فاز طراحی و تولید گردیده است.

استابلایزر برای تجهیزات برقی و ضروری مانند دستگاه های دقیق آزمایشگاهی، تجهیزات پزشکی،وسایل حساس اندازه گیری و کلأ تجهیزات برقی که نباید دچار افزایش و یا کاهش شدید ولتاژی گردند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استابلایزر فاراتل یکی از برندهای معتبر در ایران است. استابلایزر فاراتل گروهی از محصولات فاراتل است که برای تضعیف و یا تقویت برق استفاده می‌گردد.

استابلایزر فاراتل دارای مدل هایی از جمله استابلایزر فاراتل STB25R ، استابلایزر AVR40 ، استابلایزر PRINCE فاراتل و همچنین سایر محصولات انواع استابلایزر فاراتل می‌باشد.

شرکت ویرا صنعت نمایندگی فروش استابلایزر فاراتل و سایر برندها مانند استابلایزر فاران ، استابلایزر تکام ، استابلایزر امگا ، استابلایزر KSTAR می‌باشد. برای دریافت بهترین قیمت استابلایزر ایرانی و استابلایزر خارجی تنها کافیست با کارشناسان شرکت ویرا صنعت تماس بگیرید و از راهنمایی و مشاوره رایگان آنها در زمینه خرید راهنما استابلایزر مناسب بهره‌مند گردید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع استابلایزر

مشخصات و کاربرد انواع استابلایزر و ویژگی آنها

در این مقاله به معرفی انواع استابلایزر و ویژگی و مشخصات هرکدام می‌پردازیم تا خریدار …